Deprem bölgesi için Beykoz’da yardım kampanyası başlatıldı

  • 0
  • 6697
Deprem bölgesi için Beykoz’da yardım kampanyası başlatıldı

Kahramanmaraş Merkezli deprem nedeniyle Beykoz’da yardım kampanyası başlatıldı.

Beykoz Kaymakamlığı tüm kamu kurumlarında duyuru yaparak, kampanya duyurusunun yaygınlaştırılmasını istedi.

Beykoz Kaymakamlığı yardım yapmak isteyen vatandaşların, ısıtıcı, battaniye, nevresim takımı, yastık, çocuk bezi bağışlamak isteyen vatandaşların Çubuklu Atatürk Ortaokulu Spor Salonuna teslim edebilecekleri kaydedildi.

Beykoz Kaykamaklığı'nın duyurusunda şu ifadelere yer verildi:

TÜM BEYKOZLU VATANDAŞLARIMIZIN BİLGİ VE DİKKATİNE

06.02.2023 Tarihinde yurdumuzun önemli bir bölümünü maddi ve manevi etkileyen 7.4 büyüklüğünde ki deprem sonrasında, ilk olarak ihtiyaç duyulan yaşam malzemeleri listesi aşağıda yer almaktadır. 

& ISITICI
& BATTANİYE
& NEVRESİM TAKIMI
& YASTIK
& ÇOCUK BEZİ

Deprem bölgelerine ulaştırılmak üzere SIFIR(KULLANILMAMIŞ) olan bahse konu eşyaları bağışlamak isteyen vatandaşlarımız Atatürk Ortaokulu Spor Salonuna (Çubuklu, Vatan Cd. No:2, 34805 Beykoz/İstanbul -  (0216) 322 54 14) belirtilen eşya toplanma noktasına teslim yapabilirler.

Kamuoyuna Duyurulur

İHH Beykoz Temsilciliği de yardım kampanyası başlattığını duyurdu. Yardım kampanyası kapsamında, İlk etapta, ısıtıcı, battaniye, çadır, yatak, nevresim takımı, yastık, hijyen seti, gıda kolisi, ikinci etapta düzenli istiflenmiş temiz kıyafet, bebek kıyafeti, bebek maması gibi ürünlere ihtiyaç olduğu kaydedildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı da yapmış olduğu duyuruda, Geçmiş Olsun Türkiye’m… Ülkemizde meydana gelen deprem dolayısı ile ilk etapta, ısıtıcı, battaniye, çadır, yatak, nevresim takımı, yastık, hijyen seti, gıda kolisine ihtiyaç vardır.

Yardım yapacak olan vatandaşlarımızın yardımlarını Beykoz Kaymakamlığı Koordinesindeki Çubuklu Mahallesi Vatan Caddesi NO:2 Adresindeki Atatürk İlköğretim Okuluna ulaştırmaları gerekmektedir.

Haber Merkezi

Beykoz’dan deprem bölgesine ekipler yola çıktı
Önceki Beykoz’dan deprem bölgesine ekipler yola çıktı
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz