Spor

Deneyimli kaleci Emre Alev Ortaçeşmespor'da kaldı

Deneyimli kaleci Emre Alev Ortaçeşmespor'da kaldı
27.06.2018 13:20
| | |
2583

Beykoz'un deneyimli kalecilerinden Emre Alev, 2018-19 Sezonunda Ortaçeşemspor’da kaldı.

Yılların vazgeçilmez isimlerinden olan Emre Alev, "Takımda Abi Pozisyonunda görev ve sorumluluk üstlenip, geçen sezon sonunda düştüğümüz İstanbul Süper Amatör Lige dönebilmek için omuz-omuza verdik. Ortaçeşmespor’da gerçekeleşen yeni yapılanmanın hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum. Gerçekten de çok güzel bir sinerji yakalanacak gibi. Ben de tecrübem ile arkadaşlara katkı sunabilme düşüncesinde olacağım. ” diye konuştu.

1973 Doğumlu olan Emre Alev, ilk Lisansını Ortaçeşmespor’da çıkardıktan sonra Kavacıkspor ve Gemi Sanayi SK Takımlarında Kaleciliğe devam ettikten sonra Çavuşbaşıspor’a geçiş yaptı. Ardından sırası ile İçerenköy İdmanyurduspor, Ortaçeşmespor, Osmaniye İstiklalspor, Yeni Ortabayırspor, Ortaçeşmespor, Çavuşbaşıspor, Elmalıspor, ardından tekrar Ortaçeşemspor’a geçiş yapan başarılı kaleci ikinci transfer döneminde gittiği Tokatköyspor’da şampiyonluk sevinci yaşadıktan sonra geçen sezon başında kulübüne geri dönmüştü.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise yaptığı açıklamada, ”Emre Kardeşimiz, adı kulübümüz ile özdeşlen futbolcular arasında yerini almış bir isim. Kendisi ile uzun yıllar zarfında hüzünlü günleri de mutlu, sevinçli günleri de birlikte yaşadık. 2018-19 Sezonu kadrosunda yer alan bir futbolcu olarak deneyim ve tecrübelerini arkadaşları ile paylaşacak.” şeklinde konuştu.

Emre Alev ise yeni sezon öncesinde yaptığı açıklamada, ” Bu sezon yeni bir yapılanmaya giden kulübümüz İnşallah sezon sonunda hak ettiği ve hedeflediği noktaya gelecektir. Ben de bu güzel oluşuma katkıda bulunacaklara arasında yer almaktan mutluyum. Ortaçeşmspor’da başlayan aktif futbolculuk yaşantımı kulübümde sonlandıracağım ” dedi.

Emre Alev son derece tecrübeli biri isim…oynadığı takımlarda şampiyonluk sevincini fazlası ile yaşamış bir yetenek. Aynı zamanda Masterler-Veteranlar Liglerinin de en tecrübeli isimlerinden de olan Alev, bu kategoride Türkiye Karmasının da vaz geçilmez isimlerinden biri.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Emre Alev, Kaleci, Ortaçeşmespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"