Demet Akalın'ın Beykoz'daki restoranına denetim

  • 19.08.2020 19:49
  • Güncelleme: 19.08.2020 19:51
  • Okunma: 22871 kez
  • Yorum: 3
Daha önce magazin dünyasında Demet Akalın'a ait olduğu iddia edilen Hirahan Restoran, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle denetlendi.
Demet Akalın'ın Beykoz'daki restoranına denetim

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Feruz Kutsal ile kolluk kuvvetleri diğer işletme ve restoranlarla birlikte Demet Akalın ve Okan Kurt'a ait olduğu iddia edilen Hirahan'da da Kovid-19 tedbirlerini denetledi.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, denetimler sırasında vatandaşlara tedbirlerde ısrarcı olması noktasında ısrarcı olmalarını tavsiye ederek, mekana girişte ateşini ölçtürdü. Restorandaki müşterilere uyarılarda bulunarak tedbirlerden taviz vermemelerini ısrar etti.

İki bölüm halinde bulunan Hirahan'daki bütün alanları gezen ekipler, çalışanlara da tedbirleri hatırlattı, müşterilere tedbirlerin hatırlatılmasının ihmal edilmemesini söyledi.

Beykoz'da 3. kez gerçekleştirilen denetim Türkiye geneli ile eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

Hirahan'da denetimler kapsamında herhangi olumsuz bir duruma rastlanmadı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kovid-19, Denetim, Hirahan

Yorumlar (3 Yorum)

Mustafa Aydın (2 yıl önce)

Zaman bulursanız birde semt pazarlarını denetleyin,felaket ne boyutlarda haberiniz olur.

Salıh (2 yıl önce)

Bangır bangır son ses müzik açıp. milletin kafasını ütüleyen uyutmayan uyuşturucu müptelası müptezelleri denetleseniz. Sonra matkap sesi hiç bitmeyen şantiyeye dönen mahalleleri denetleseniz spnra sokaklarda otobüa duraklarında maskesiz dılaşanları sigara içenleri denetleseniz bu kadar çok iş varken siz denetleme altında vaşka çopanoğlu peşindesiniz ALLAH var bugünün yarını var ahireti var ama sizde izan yok

İsmail güngör (2 yıl önce)

Bir de Beykoz çayırını denetleseler.Seyyar meyhanelerden nefes alamıyoruz.

Yorum Yaz