Demet Akalın Beykoz’daki evini 1 yıllığına depremzedelere açtı

  • 0
  • 6351
Demet Akalın Beykoz’daki evini 1 yıllığına depremzedelere açtı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Beykoz’daki evini 1 yıllığına depremzedelere açtı.

"Asrın felaketi" olarak nitelendirilen ve merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen yıkıcı depremler sonrası bölgedeki tahliye çalışmaları devam ediyor.

Ağır can kayıplarıyla sonuçlanan depremler sonrası çok sayıda vatandaş kendi imkanları veya devlet kurumları aracılığıyla diğer illere taşınmaya devam ediyor.

6 Şubat depremlerinin ardından ünlü isimler de yardımlarını sürdürüyor.

Beykoz’daki evini depremzedelerin kullanımına açan Demet Akalın, evin eşyasız olduğunu da söyleyerek yardımseverlerden destek istedi.

Akalın, "Eşya göndermek isteyenler bana ulaşsın" mesajını yayınladı.

Ünlü şarkıcının bu çağrısına Valsemo Mobilya’nın sahibi Emine Konar yanıt verdi. Depremzedeler için Demet Akalın, Konar’ın beş evin eşyalarını aldığını söyledi.

Akalın, "Pendik’teki dört evin yanı sıra bir de Beykoz’da ev var. Sağ olsun Emine Konar hepsinin eşyalarını aldı ve ailelerin sıkıntıları giderildi. Ayrıca ben Çetmen’in yüzüyüm, onlar da sağ olsunlar bir TIR dolusu yatak gönderdiler Deprem bölgesine. Bunlar çok güzel hareketler." dedi.

Haber Merkezi

Beykoz'un kanalı Mavi Karadeniz TV el değiştirdi
Önceki Beykoz'un kanalı Mavi Karadeniz TV el değiştirdi
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz