Son Dakika

Demet Akalın, Beykoz'da restoran açtı

  • 1
  • 54417
Demet Akalın, Beykoz'da restoran açtı
Demet Akalın, Beykoz'da restoran açtı
Demet Akalın, Beykoz'da restoran açtı

Pandemi döneminde konser yapılamadığı için geçinemediğini söyleyen Demet Akalın, Beykoz Anadolu Hisarında restoran açtı.

Pandemi döneminde konserlerin yapılamaması nedeniyle, "Geçinemiyorum, idare edemiyorum. Bakmamız gereken çoluk çocuğumuz var" diyerek isyan eden Demet Akalın, deniz kenarında restoran açarak herkesi şaşkına çevirdi. Akalın'a kısa sürede Twitter'dan tepki yağdı.

Akalın ve Okan Kurt, Anadolu Hisarı'nda "Hirahan" adında lüks bir restoran açtı. Restorana kızının ismini veren Akalın, dün mekanında arkadaşlarını ağırladı. Akalın'ın restoranında Gaziantep mutfağından lezzetler sunacağı öğrenildi. Boğaz'a sıfır olan lüks restoranın içi de modern eşyalarla dekore edildi.

Akalın'ın yeni mekan açtığını gören sosyal medya kullanıcıları, Twitter'dan "Hani geçinemiyordun", "Biz bize değil Demet Akalın'a yaramışız" diyerek tepki gösterdi.

Diş ağrısı çeken Demet Akalın, önceki gün de Okan Kurt'la Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Dişçiye iki ayrı son model arabayla giden çift, tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Koronavirüs salgınından dolayı konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşadığını söyleyen Demet Akalın, Okan Kurt'la Anadolu Hisarı'nda restoran açtı. Akalın'ın yeni hamlesini gören sosyal medya kullanıcıları ise "Hani geçinemiyordun?" diyerek tepki gösterdi.

Haber Merkezi

Beykoz'da yağmurdan sonra deniz çamura döndü
Önceki Beykoz'da yağmurdan sonra deniz çamura döndü
Beykoz Kavacık'ta yunus polisleri tesadüfen yakaladı
Sonraki Beykoz Kavacık'ta yunus polisleri tesadüfen yakaladı
Yorumlar (1 Yorum)

Hisarlı (3 yıl önce)

Bunların gözünü toprak değil okyanuslar bile doyurmaz!

Yorum Yaz