Demet Akalın, Beykoz Adliyesi'nde boşandı

  • 0
  • 17557
Demet Akalın, Beykoz Adliyesi'nde boşandı

Ünlü sanatçı Demet Akalın ve İşadamı eşi Okan Kurt, Beykoz Adliyesi'ndeki Aile Mahkemesi'nde 2 dakikada boşandı.

Akalın ve Kurt çiftinin kızları Hira'nın velayeti anne Demet Akalın'a verilirdi. Çift birbirlerinden nafaka ya da tazminat talep etmedi.

Martaş Lojistik'in borçları nedeniyle Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi gerçekleştirilen Kurt ve Akalın çifti, 6 yıl süren birlikteliklerini Beykoz Aile Mahkemesi'nde kurulan mahkemede 2 dakika içerisinde sonlandırdı.

Öğle tatilinden sonra Beykoz Adliyesi'ne gelen ikili boşanma davası açtı. Mahkemeye sunulan protokolle birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi.

4 yaşındaki kızları Hira'nın velayetinin anne Demet Akalın'a verildiği öğrenildi.

Demet Akalın ve Okan Kurt, 15.30 sıralarında Beykoz Adliyesi'ne geldi. Boşanmak istiyor musunuz? sorusuna evet yanıtını veren ikili, boşanma gerekçesine ise 'şiddetli geçimsizlik' dedi. Çıkışta açıklama yapmayan Demet Akalın, “Formalite bir boşanma mı" sorusuna “Yok" demekle yetindi. Okan Kurt ise “Hayırlı olsun" diyenlere “Böyle şeyin hayırlısı mı olur" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca boşanma talebinin kendisinden gelmediğini söyledi.

Boşanma kararını daha önce 'evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyen Demet Akalın'ın aldığı öne sürüldü. Akalın aldığı kararın ardından Instagram hesabında eşi Okan Kurt ile çekildiği fotoğrafları sildi. 'Demet Akalın Kurt' olan Twitter adresini de 'Demet Akalın' olarak değiştirdi.

Haber Merkezi

Başkan Erdoğan'dan Çelikbilek'e telefon
Önceki Başkan Erdoğan'dan Çelikbilek'e telefon
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz