Değerli Beykozspor sevdalıları..

  • 0
  • 7105
Değerli Beykozspor sevdalıları..

Beykoz 1908 AŞ Sportif Direktörü Uğur Sakaloğlu, Beykoz kamuyona futbol takımıyla ilgili bir açıklama yaptı... Sakaloğlu, Beykozluları takıma sahip çıkmaya çağırdı

Değerli Beykozspor sevdalıları...

2015- 2016 Sezonu öncesinde Beykozspor Kulüp Başkanımız Sayın Zeki Aksu ile yaptığımız görüşmede yeni sezonda başta değerli Hocamız Fahrettin Eldek, Şamil Kuş, Oktan Beceren ve kaleci Hocamız Serkan Caninsan ile birlikte büyük Beykoz Spor Kulübü'nde samimi bir şekilde göreve başladık.

Bizler için bu görevin ne kadar zor olduğunu bildiğimiz gibi çok büyük bir camiada çalışacağımız ve zorlu bir süreç yaşayacağımızın bilincindeydik. Sezon başı güzel bir ekip ve güzel bir kadro ile yola çıktık. Her amatör kulüp gibi bizlerde maddi imkansızlıklar yaşadık, yaşıyoruz ve böyle devam ederse yaşayacağız. Sezon başında ben göreve gelirken bu zor şartları biliyordum fakat bu kadar da çok zor olacağını tahmin etmiyordum.

Göreve başlarken kendi çevremi kullanarak kulübümüze biraz maddi kaynak sağlamaya çalıştım ve hala çalışmaktayım. Bu çabamın yanında çok değerli futbolcu kardeşlerim büyük fedakârlıklar yaparak (ben Beykozluyum diyen çoğu Beykozludan) daha fazla fedakârlık yaparak bu çok zor şartlarda bu takımı ilk olarak Play Off grubuna akabinde Bölgesel Amatör Lige taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Büyük inancımızın sonunda büyük Beykozspor'un ligi en güzel şekilde tamamlayacağını biliyor ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bizler 'Beykozspor sevdalıları' olarak çıktığımız bu yolda Beykozlu olmayan kişilerden aldığımız destek ile bu takımı buralara getirdik. Beykozlu olup ta kimden destek istesek geçmişi bahane edip bizleri geri çevirdiler. Ama bu takım güzel yerlerdeyken hep o kişiler ön plandaydı. Kimse; bu takım iyi yerlerdeyken fotoğraf karelerinde yer almak için çalışanlar 'şimdi bu kötü dönemde neden yoklar?' diye düşünmüyor. Hiç yoklar. Bu takım hiç kimsenin değil bu takım tüm Beykozluların artık bu saatten sonra hiçbir şey bahane etmeden bu takıma sahip çıkılmalı diye düşünüyorum.

Çok iyi bir sporsever olan ve şahsen tanıştığım çok değerli Kaymakamımız Sayın Ahmet Katırcı Bey önderliğinde, Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek, değerli Başkan Yarımcılarımız ve Beykozlu iş adamlarımız lütfen küslüğü bırakarak birlik olalım...

Bu sene üst lige çıkma yolunda hepimizin katkısı olsun. Biz kendi içimizdeki küslükler ile güç kavgalarıyla uğraşırken bizler kadar büyük camia olmayan rakiplerimiz birleşmiş her türlü işleri yaparak yollarına devam etmeye çalışıyorlar. Biz ise oydu, buydu yok o vardı. Yok bu vardı artık bırakalım, birleşelim ve hep birlikte o senenin 'bu sene' olduğunu gösterelim. Bizlere bu sıkıntılı günlerimizde maddi manevi destek olan, olmak isteyip de bazı nedenlerden olamayan herkese ama özellikle her zaman yanımızda olan Beykoz taraftarına çok teşekkür ederim.

Uğur Sakaloğlu / Beykoz 1908 AŞ Sportif Direktörü

Türkiye Rusya ilişkilerinin Beykoz’daki simgesi
Önceki Türkiye Rusya ilişkilerinin Beykoz’daki simgesi
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz