Sağlık

Danışmanlardan Başhekime ziyaret

Danışmanlardan Başhekime ziyaret
04.03.2015 21:25
| | |
5171

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in danışmanları Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret etti.

Salih Birinci, Ali Zengin, İsa Sucuoğlu ve Muhammed Küçükkonuklar’dan oluşan Beykoz Belediyesi danışman kadrosu Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret ederek Başkan Yücel Çelikbilek’in selamlarını iletti.

Heyet adına Beykoz Belediyesi’nin sosyal çalışmalarından söz eden Salih Birinci, 250 bin nüfuslu Beykoz’un tamamına hizmet götürmeye çalıştıklarını ifade ederek, nerede bir hasta ve yardıma ihtiyaç duyan bir vatandaş varsa Başkan Çelikbilek adına ziyaret ederek, ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştıklarını kaydetti. Bu ziyaretler sırasında sağlık sorunları olan insanlarla sıkça karşılaştıklarını söyleyen Salih Birinci, kurumsal manada destek gereken hastalarla ilgili Beykoz Devlet Hastanesi ile işbirliği yapmak istediklerini söyledi.

Kendisine yapılan ziyaretler nedeniyle Beykoz halkına çabuk ısındığını ve son derece mutluluk duyduğunu söyleyen Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu, Salih Birinci’nin işbirliği talebine, “bizimde amacımız 250 bin nüfuslu Beykoz’un tamamına aynı kalitede hizmet vermektir. Kurumsal manada sağlık hizmetine ihtiyaç duyan vatandaşların, bildirilmesi durumunda “Evde Sağlık Hizmeti” birimi bu anlamda hizmet veriyor” şeklinde açıklama getirdi.

Erdoğdu, “ilgili birimin doktorlarının yapmış olduğu muayene sonucunda evde sağlık hizmeti verilmesi yönünde bir durum tespiti yapılırsa bu hizmet zaten veriliyor” şeklinde konuştu.

Öte yandan, Muhammed Küçükkonuklar’da Beykoz’da cenazelerle de yakından ilgilendiklerini ifade ederek, tüm ihtiyaçların karşılandığını vatandaşın acısını da yürekten paylaşmaya gayret ettiklerini ifade etti. İsa Sucuoğlu ise kendisiyle ilgili kısa bir bilgi vererek, genellikle koordine sağladığını söyledi. Ali Zengin’de Belediye Başkanı olduğu dönemde yapmış olduğu başkanlık binasının ruhsatının seneler sonra Yücel Çelikbilek tarafından alındığını anlattı. Karşılıklı iyi niyet dilekleriyle devam eden ziyaret sonrası toplu fotoğraf çekimi vardı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Devlet Hastanesi, Yönetici, Dr. Süleyman Erdoğdu, Başkan Danışmanı, Salih Birinci, İsa Sucuoğlu, Ali, Zengin, Muhammed Küçükkonuklar, Ziyaret, Evde Sağlık Hizmeti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"