Yaşam

Çuval içindeki kadın namus kurbanı

Çuval içindeki kadın namus kurbanı
2014.07.29 00:00
| | |
35432

Üç gün önce Yenimahalle’de çuval içinde ölü olarak bulunan kadının failleri yakalandı. Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nce yakalan zanlılar savcılığa sevk edildi.

1 Nisan Salı günü vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürüldükten sonra çuval içinde Yenimahalle’de ki Mehmet Emin Polat İlköğretim Okulu’nun arkasına bırakılan kadın cesedinin M.G’ye ait olduğu tespit edildi.

Cinayet sonrası hemen harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ekipleri ve Beykoz İlçesi Asayiş Büro Ekipleri kısa sürede cinayet zanlılarını yakalayarak gözaltına aldı.

Beykoz Yenimahalle Derya Sokakta çuval içerisinde çok sayıda bıçak darbesiyle öldürülmüş olarak bulunan M.G.’nin katil zanlısı olarak tespit edilen 3 kişi, Beykoz Asayiş Büro ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda kısa sürede yakalandı.

Boğazı kesildikten sonra bir çuval içerisine konulan M.G.’nin katillerinin bulunması için Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ekipleri ve Beykoz Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Ekiplerinin ortaklaşa yapılan çalışmaları sonucunda, zanlıların kadını öldürdükten sonra koymuş oldukları çuvalın içindeki kumaş parçalarından yola çıkarak cinayeti aydınlattı.

Y.C. (42), S.Ç. (29) ve Ü.Ç. (30)  isimli katil zanlılarından bir kişinin çuvalın içindeki kumaş parçalarından yola çıkılarak bir tekstil fabrikasında çalıştığını saptayan Asayiş Büro Ekipleri, genişlettirdikleri araştırma sonucunda M.G.’nin katillerine ulaştı.

Emniyet mensuplarının kısa sürede aydınlattığı cinayetin namus meselesi yüzünden işlendiği öğrenilirken, M.G.’nin katil zanlıları olarak gözaltına alınan isimler Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulandıktan sonra hâkim karşısına çıkartıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Emniyet Müdürlüğü, namus kurbanı, namus

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"