Cüneyt Özdemir Beykoz köpeklerine isyan etti

  • 12.10.2021 13:57
  • Güncelleme: 12.10.2021 14:41
  • Okunma: 4589 kez
  • Yorum: 2
Gazeteci Cüneyt Özdemir, Beykoz Belediyesi’nin bütün semti köpek çetelerine teslim ettiğini söyledi.
Cüneyt Özdemir Beykoz köpeklerine isyan etti

Sosyal medya hesabından Beykoz’daki başı boş köpeklere ilişkin bir dizi paylaşımda bulunan Gazeteci Cüneyt Özdemir, sokak köpeklerinin bir kediyi parçaladığını bir diğer kediyi de ellerinden zor aldığını söyledi.

Beykoz Belediyesi’nin medeni bir hayvan barınağı kurması durumunda destek olacağını ifade eden Özdemir, “Beykoz Belediyesi'ne sesleniyorum. Biz sevgili yavru kedimizi çok seviyorduk. Onu öldüren köpeklerin de doğal iç güdülerini anlıyoruz ve onları da seviyoruz, ama hem onlar için hem de insanlar ve kediler için daha medeni bir ortam yaratabilirsiniz. Belediyecilik bu değil mi?” dedi.

Özdemir ikamet ettiği bölgenin 500 metre etrafında 3 sokak köpeği çetesi olduğunu dile getirerek, “Oturduğum yerde 500 metre içinde 3 sokak köpek çetesi var. Çok sempatikler... 5 gün önce 3 yavru kedimizden birini öldürdüler. Dün eşimi ısırdılar. Bugün ikinci yavru kediyi ellerinden zor aldım, veterinerdeyim. Evet sevgili hayvan severler n'apıyoruz?” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Ömer (2 hafta önce)

Sizin bu Hayvan severliliğiniz sadece KEDİ ve KÖPEKmi TAVUK İNEK KOYUN VESAİRE BUNLARI DÜŞÜNMEZSİNİZ çengelderede TAM 160 TAVUKlarımızı bir gecede öldürdü bunun masrafını hayvan severler ödesin köpeklere özel barınak yapıldı sokaklar köpekten geçilmiyor insanlara saldırıyor

Mahmut demir (2 hafta önce)

4 ekimde Twitter da Cüneyt bey boji İstanbul simgesi olabilir mi diye köpek güzellemesi yaparken iyiydi dimi. Kedilerinizi köpekler öldürünce mi aklınız başınıza geldi. Beykoz çayırı çevresinde en 20 başıboş köpek rezillik bir gün o köpekler ciddi bir sorun çıkaracak.

Yorum Yaz