Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'da nikah şahidi oldu

  • Güncelleme: 12.03.2018 10:04
  • Okunma: 11875 kez
  • Yorum: 0
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Medipol Başakşehir'li milli futbolcu Arda Turan'ın Beykoz Çubuklu'daki nikahına katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'da nikah şahidi oldu

Sevgilisi Aslıhan Doğan ile hayatını birleştiren Arda Turan'ın nikah töreni Çubuklu'daki evde yapıldı.  Nikahı İBB Başkanı Mevlüt Uysal kıydı.

Milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile Beykoz Çubuklu Vadi Konakları'ndaki evlerinde yapılan sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi.

Turan'ın akşam saatlerinde yapılan nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da katıldı. Arda Turan'ın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

Erdoğan, nikahın yapıldığı Çubuklu'daki konaklara sivil plakalı araçlarla giriş yaptı. Arda Turan "Ülkemiz ve askerlerimiz büyük mücadele veriyor. Savaş varken düğün olmaz" demişti.

Turan ile Aslıhan Doğan geçen hafta aile arasında yapılan sade bir törenle nişan yüzüklerini takmıştı.

Başakşehirli futbolcu Emre Belözoğlu ve Arda’nın kardeşi Okan Turan siteye erken giriş yapan isimlerden oldu. Aslıhan Doğan, annesi Güler Doğan’ın kullandğı araçla giriş yaptı. Doğan’ın saç ve makyajını yaptırıp geldiği hatta saçına taşlı yülü gelin tokası taktığı dikkatlerden kaçmadı.

Çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yapacağı için site saatler öncesinden özel güvelik ekipleri ve sivil polisler tarafından didik didik arandı. Düğün pastası da erkenden siteye getirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan nikâha eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. Aile arasında yapılan törenin ünlü konukları arasında şarkıcı Mustafa Ceceli-Selin İmer de vardı.

Aslıhan Doğan’a yakın arkadaşı Mina Başaran’ın uçağının düştüğü ise söylenmedi.

Haber Merkezi