Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da miting yapacak

  • Güncelleme: 10.04.2018 14:39
  • Okunma: 18792 kez
  • Yorum: 1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı AK Parti Beykoz İlçe 6. Olağan Kongresi için hazırlıklar yoğun bir şekilde sürüyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da miting yapacak

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı M. Hanefi Dilmaç, yeni yönetimi belirleme çalışmalarını sürdürürken, Basın Yayın Birimi de kongre hazırlıklarına devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Nisan Pazar günü saat 16.00'da yapılacak olan kongreye katılacak olması nedeniyle güvenlik önemleri en üst düzeyde tutulurken en ufak bir detay bile göz ardı edilmiyor.

Cumhurbaşkanlığı korumaları Beykoz’da inceleme yaptı

Cumhurbaşkanlığı Koruma ekibi gelmiş olduğu Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı M. Hanefi Dilmaç ile birlikte R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda kısa bir değerlendirme toplantısı yapan Cumhurbaşkanlığı ekibi, organizasyonda eksiklik olmaması için gerekli bilgileri paylaştı.

Erdoğan Beykoz’da halka hitap edecek

Kongrenin yapılacağı salon içinde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra dış alanın nasıl değerlendirileceği konusunda hareket alanları belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halka hitap edeceği alanın dizaynı, Erdoğan’ın İncirköy yönünden gelerek Cumhurbaşkanlığı otobüsü ile Paşabahçe Stadı’nın önünde halka hitap edeceği ve vatandaşların Sultaniye parkı önünden kapalı spor salonuna doğru alanı doldurabileceği şeklinde yapıldı.

Öte yandan AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı M. Hanefi Dilmaç'ın 11 Nisan 2018 günü bir basın toplantısı düzenleyeceği ve kongre süreci ile ilgili kamoyunu bilgilendireceği belirtildi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beykoz Kongresinin ardından Üsküdar Kongresine katılacağı kaydedildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Muro (3 yıl önce)

BEYKOZ A GELSİN, ÜSKÜDAR A YORULMASIN, ÜSKÜDAR DA HERKES MUZDARİP BOĞAZİÇİ İMAR KANUNUNDAN, İSTANBUL GİTDI GİDER, ÜSKÜDAR DA.

Yorum Yaz