Cumhur İttifakı Beykoz Meclis Üyesi Adayı Av. Tolga Keskin

  • 0
  • 4241
Cumhur İttifakı Beykoz Meclis Üyesi Adayı Av. Tolga Keskin
Cumhur İttifakı Beykoz Meclis Üyesi Adayı Av. Tolga Keskin

AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı Avukat Tolga Keskin, Beykoz’da seçimi çok farklı bir sonuçla kazanacaklarına inandıklarını söyledi.

MHP olarak AK Parti ile birlikte müşterek çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Keskin, MHP İlçe Teşkilatı olarak Beykoz’un mahallelerini sokak sokak dolaştıklarını ve Beykoz halkından destek istediklerini söyledi.

Cumhur İttifakı Adayı Murat Aydın’ın seçimi çok faklı kazanacağını düşündüklerini, bu kanıya ise vatandaşların Başkan Aydın’a olan ilgisini gördükten sonra sahip olduklarını ifade eden Keskin, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’nin önderliğinde çalışmalarına durmaksızın devam ettiklerini ve Murat Aydın’a destek istediklerini söyledi.

Avukat Tolga Keskin, yeni dönemde Cumhur İttifakı ile Beykoz’un başladığı değişim sürecinin daha hızlı yol alacağına inandıklarını kaydetti.

Avukat Tolga Keskin Kimdir?

1993 yılında Kdz. Ereğli/Zonguldak’ta doğdu… Aslen Kastamonuludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamış akabinde İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2018 yılında mezun olmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi'nde Beykoz ilçe başkanlığında hukuk ve seçim işlerinden sorumlu ilçe başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi olarak yine MHP İstanbul İl hukuk komisyonu üyesi olarak siyasetin içinde aktif görevlerde bulunmuştur.

Çarşı ve Mahalle Bekçisinin El Kitabı

Çeşitli gazetelerde hukuki konular üzerine köşe yazarlığı yapan Tolga Keskin, ülkemizde çarşı ve mahalle bekçiliği mesleğinin yeniden gündeme gelmesiyle bu kişilerin görev ve yetkileri, disiplin uygulamaları ve sonuçları ile çarşı ve mahalle bekçilerine farklı bir parantez açmıştır.

Keskin, çarşı ve mahalle bekçilerinin uygulamada sıklıkla karşılaştıkları ve karşılaşabilecekleri sorunlar, öğretideki görüşler, yüksek mahkeme kararları ve uygulama çerçevesinde analiz etmek ve meslek mensuplarına yol gösterici olması amacıyla "Çarşı ve Mahalle Bekçisinin El Kitabı" isimli kitabı kaleme almıştır.

İstanbul 2 Nolu Barosu’nda Adli Yardım Sorumlusu ve Adli Yardım Komisyon Başkanı olarak görev yapan Keskin, Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyesidir. Halen İstanbul 2 Nolu Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır.

Haber Merkezi

Buğra Kavuncu Beykoz'da muhtarlar ve derneklerle buluştu
Önceki Buğra Kavuncu Beykoz'da muhtarlar ve derneklerle buluştu
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu