Cumhur İttifakı'nın tarafları Beykoz'da buluştu

  • 02.12.2020 00:05
  • Güncelleme: 02.12.2020 00:07
  • Okunma: 3527 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve beraberindekiler, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Cumhur İttifakı'nın tarafları Beykoz'da buluştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla 8 Kasım Pazar günü Çavuşbaşı Kasrında gerçekleştirilen olağan kongrede yeniden AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına seçilen Muhammed Hanefi Dilmaç’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ile beraberindekiler, kongre sonrası AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ı ziyaret etti.

Nazik ziyaret ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür eden AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘Bu ittifak pazara kadar değil mezara kadardır’" ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı’nın önemine değinen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman da "Uyum içinde birlik ve beraberlik ruhuyla bugüne kadar çalıştık. Bundan sonra da aynı ruhla yolumuza devam edeceğiz." sözleriyle gösterdikleri ilgi ve misafirperverlik dolayısıyla teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz