Siyaset

Cuma namazından sonra esnafı dolaştı…

Cuma namazından sonra esnafı dolaştı…
08.10.2016 13:19
| | |
3301

Dün Cuma namazını Yenimahalle Şeref Yıldız Camisinde kılan Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek, namaz sonrası beraberindeki heyetle birlikte esnafı dolaştı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yenimahalle esnafını dinlemek ve hizmet taleplerine yanıt vermek üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında Belediye Başkan Yücel Çelikbilek’e Yenimahalle'yi ziyaretinde yardımcıları; Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, Başkan danışmanları ve Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci eşlik etti.

Yenimahalle Şeref Yıldız Camisi’nde kılınan Cuma Namazından sonra cemaatle sohbet eden Başkan Yücel Çelikbilek, Yenimahalle esnafını ziyaret ederek istek, talep ve önerilerini sordu. Esnafa hayırlı işler temennisinde bulunarak, bugüne kadar mahallede yapılan hizmetleri de aktardı. Ardından Yenimahalle Hizmet Binasını ve yakın zamanda açılışı gerçekleşecek; Anadoluhisarı, Göksu ve Göztepe'deki ulaşımı rahatlatacak olan Göksu Deresi Köprüsü'nü de ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Başkan Çelikbilek: “İlçemizde Her Eserin Altında İmzamız Var”

Ziyaret sırasında mahallede incelemelerde bulunan ve mahalle sakinlerinden bilgi alan Başkan Çelikbilek: "İlçe sakinlerinin sorunlarına çözüm üretebilmek birinci vazifemiz. Vatandaşlarımız, Hizmet Binası ve Göksu Köprüsü yapılmadan önce sıkıntılar çekiyordu. Bu çalışmaları vatandaşlarımızın günlük hayatını kolaylaştırmak için ilçe sakinlerinin hizmetine sunduk. Belediye olarak sosyal ve kültürel sorumluluklarımızı yerine getirerek, Beykoz’u daha iyi yaşanabilir bir yer haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde de hizmetlerimiz devam edecek" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Yücel Çelikbilek, Yenimahalle, Şeref Yıldız Camii, Esnaf, Ziyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"