Çubukluspor Tesisleri’nde tadilat tamamlandı

  • 1
  • 6045
Çubukluspor Tesisleri’nde tadilat tamamlandı
Çubukluspor Tesisleri’nde tadilat tamamlandı
Çubukluspor Tesisleri’nde tadilat tamamlandı

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Çubukluspor kulübünün yaklaşık 3 ay önce bakıma alınan tesislerinde yapılan çalışmalar sona erdi.

17 Haziran Cuma günü futbolseverlerin hizmetine sunulacak tesiste  zeminin halısı, tel örgüler, tel örgü direkleri ve ışıklandırmalar tamamen yenilenerek daha modern bir hale getirildi.

Tesislerdeki çalışmaların sona ermesinden dolayı açıklamalarda bulunan Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun “Yaklaşık 3 aylık çalışmaların sonunda sahamız çok daha modern bir hale geldi. Cuma gününden itibaren futbolseverlerin kullanımına sunacağız. Futbolseverler ve halı saha tutkunları çok daha keyifli maçlara tanıklık edecekler. Bizde kulüp olarak Cumartesi sabahından itibaren futbol okulu çalışmalarımızı tesislerimizde yapmaya başlayacağız. Her şey inşallah Çubukluspor için çok daha iyi olacak. Sahamızın yapımında emeği geçen Beykoz Belediyemize ve Futbol  Federasyonumuza ve tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Spor Servisi

Devlet Hastanesi personeli iftar için bir aradaydı
Önceki Devlet Hastanesi personeli iftar için bir aradaydı
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (1 Yorum)

Beykozlu (8 yıl önce)

Tamam guzel hos guzelce yenilemissiniz. Eski Beykoz Stadyumunun ordaki hali sahayi kac aydir niye bitiremediniz.Gencinin yaslisinin en cok tercih ettigi halisahayi bilmem kac aydir tadilat gerekcesiyle kapali tutuyosnuz.1 gun calisiolarsa 5 gun orda kimse olmuyo yetkiler lutfen ilgilensin...Beykozlu...

Yorum Yaz