Spor

Çubukluspor'un iftar buluşması

Çubukluspor'un iftar buluşması
02.07.2015 16:59
| | |
4017

Çubuklu Spor Kulübü Mübarek Ramazan ayında kulüp camiasının buluştuğu bir iftar programı gerçekleştirdi.

Kulüp Başkanı Coşkun Tosun konukları ile tek, tek ilgilenirken, katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti aktardı. Kulübün eski başkanları, yöneticileri, futbolcu ve antrenörlerinin buluştuğu program oldukça nezih bir ortama sahne oldu. Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Süleyman İlhan tarafından hazırlatılan kendi ev yapımı ikramlar lezzetleri ile konuklar tarafından fazlası ile beğenildi.

Eflatun-Sarılı Kulüpte daha önce Başkanlık yapan isimlerden Ali Şişman, Ali Esat Yaşar, Mehmet Pulant, Mustafa Türkmen ve Ömer İlhan’ın da katıldığı iftar programı tam anlamı ile Başkanlar Koneyine ev sahipliği yaptı.

Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşku Tosun yaptığı açıklamda, “Çubukluspor Kulübümüzde değişik dönemlerde Başkanlık Görevinde bulunmuş, Yöneticilik ve Teknik Sorumluluk, Futbolculuk yapmış isimleri bir araya getirdiimiz için mutluyuz. Biz her zaman ifade ettiğimiz gibi Futbol okulumuzdaki en küçük sporcumuzdan camiamızda kulübü için değişik kademelrde görev almış tüm isimler ile birlikte büyük bir aileyiz. Sağolsunlar Başkanlarımız, dostlarımız bu seneki geleneksel iftar etkinliğimize katılım sağlayarak bizler onurlandırdı. Teşekkürlereimi iletmek isterim “ diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubukluspor, İftar, Coşkun Tosun

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"