Son Dakika

Çubukluspor'un iftar buluşması

  • 0
  • 6563
Çubukluspor'un iftar buluşması
Çubukluspor'un iftar buluşması
Çubukluspor'un iftar buluşması

Çubuklu Spor Kulübü Mübarek Ramazan ayında kulüp camiasının buluştuğu bir iftar programı gerçekleştirdi.

Kulüp Başkanı Coşkun Tosun konukları ile tek, tek ilgilenirken, katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti aktardı. Kulübün eski başkanları, yöneticileri, futbolcu ve antrenörlerinin buluştuğu program oldukça nezih bir ortama sahne oldu. Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Süleyman İlhan tarafından hazırlatılan kendi ev yapımı ikramlar lezzetleri ile konuklar tarafından fazlası ile beğenildi.

Eflatun-Sarılı Kulüpte daha önce Başkanlık yapan isimlerden Ali Şişman, Ali Esat Yaşar, Mehmet Pulant, Mustafa Türkmen ve Ömer İlhan’ın da katıldığı iftar programı tam anlamı ile Başkanlar Koneyine ev sahipliği yaptı.

Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşku Tosun yaptığı açıklamda, “Çubukluspor Kulübümüzde değişik dönemlerde Başkanlık Görevinde bulunmuş, Yöneticilik ve Teknik Sorumluluk, Futbolculuk yapmış isimleri bir araya getirdiimiz için mutluyuz. Biz her zaman ifade ettiğimiz gibi Futbol okulumuzdaki en küçük sporcumuzdan camiamızda kulübü için değişik kademelrde görev almış tüm isimler ile birlikte büyük bir aileyiz. Sağolsunlar Başkanlarımız, dostlarımız bu seneki geleneksel iftar etkinliğimize katılım sağlayarak bizler onurlandırdı. Teşekkürlereimi iletmek isterim “ diye konuştu.

Spor Servisi

Paşabahçe'nin muhteşem manzarasında iftar
Önceki Paşabahçe'nin muhteşem manzarasında iftar
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz