Çubukluspor U19, 6 golle şampiyon

  • Güncelleme: 06.04.2015 10:54
  • Okunma: 5003 kez
  • Yorum: 0
İstanbul U19/1 Liginde mücadele eden Çubukluspor Genç Takımı sezonun bitimine 1 hafta kala şampiyonluk turunu attı.
Çubukluspor U19, 6 golle şampiyon

Paşabahçe Stadında gerçekleşen karşılaşma her iki takım için önem arz etmekte idi, Çubukluspor tek puanın bile kendisine yeterli olacağı maçta tribünlerdeki taraftarlarına 6 golü bir galibiyet hediye ederken büyük heyecan ve mutluluk yaşadı.

Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun bu sezon şampiyonluklara doymadıklarını söylerken, "Bu cümlemi samimiyetle söylemek isterim ki, son 5 yıllık süreçte ne kadar şampiyonluk yaşadığımızı saptamak için hesap yapmam gerekecek. Şampiyonluk yaşamadığımız yaş grubu takımımız kalmadı. Tüm futbolcularımı canı gönülden kutluyorum. Kadir Gemici Hocamız A Takımdan sonra U19 Takımımıza da şampiyonluk yaşatarak sezonu çifte şampiyonluk ile kapattı. Başarıdaki payını önemsiyoruz." diye konuştu.

Çubukluspor Kulübü olarak adeta makine gibi işleyen bir sistemin sahibi olduklarını açıklamasında belirten Başkan Çoşkun Tosun, "Şimdi bütün beklentimiz Türkiye Şampiyonalarında iyi derece yapabilmek. Başarılarımız oradaki başarılarımız ile taçlandırmak istiyoruz. Bünyemizdeki futbolcu kardeşlerimiz A Takım düzeyine gelinceye değin en az 3-4 yaş grubunda şampiyonluklar yaşamış olmakta. Bu da kadro zenginliği açısından bizleri avantajlı kılmakta. İnşallah geri dönüş yaptığımız Süper Amatör Ligde A Takımımız ile de şampiyonluk yaşayacağımız günleri de göreceğiz" diye konuştu.

Çubukluspor U19 Takımı Antrenörü Kadir Gemici ise yaptığı açıklamada, "Birime 1 hafta kala yaşadığımız şampiyonluk güzel. Ben altyapı takımlarında birlikte görev yaptığım, ve daha önceki sezonlarda beraber şampiyonluklar yaşadığı futbolcularım ile bu ke U19 Genç Takımımız ile aynı başarıyı tekrarlamak tabii ki güzel. Şampiyonluk camiamıza armağan olsun, emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz