Spor

Çubukluspor U15 Edirne yolcusu

10.03.2015 20:31
| | |
4137

Beykoz’un altyapı takımlarındaki markası haline halen Çubukluspor bu sezonun ilk Türkiye Şampiyonası Grup Eleme maçlarını U15 Takımı ile gerçekleştirecek.

Çarşamba sabahı müsabakalarının oynanacağı Edirne Kentine gidecek olan Eflatun-Sarılı ekipte heyecan büyük. Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun yaptığı açıklamada bu sezon şampiyon takımları içinde ilk Türkiye Şampiyonası Grup Eleme maçlarında çıkacak ekip olan U15 Takımı ile gurur duyduklarını söylerken,"Biz kulübümüzü en iyi şekilde temsil etme düşüncesindeyiz. Maçlar oynanmadan şu takım güçlü, şu zayıf diye bir düşünce içerisinde hiç olmadık. Edirne'de maçlarımıza çıkacağız ve her şeyi hak ederek kazanma düşüncesini kendimize hâkim kılacağız. Ben Çubukluspor olarak grupta yer alacak diğer 5 kulübümüze de başarılar diliyorum." diye konuştu.

Şampiyon Çubukluspor U15 Takımın Antrenörü Eyüp Aktaş takımdaki futbolcularda büyük bir heyecan olduğunu söylerken, "Biz buraya kadar alnımızın akı ile geldik. Her maçımızda sahaya iyi şeyler yansıtabilme düşüncesinde olduk, maçları izleyenlere hoşça vakit geçirebilmek istedik. Türkiye Şampiyonası Elem Gruplarında bilindiği üzere Edirne Grubuna düştük. Burada Bizimle birlikte diğer İstanbul Temsilcisi Damlaspor, Kocaeli İlini temsilen 1923 Sekaspor ve Uzunçiftlik, Kırklareli'ni temsilen  Lüleburgazspor ve Tekirdağ Temsilcisi Sitespor takımları yer almakta. Geçtiğimiz yıllardaki statü aynen uygulanacak yani öncelikle üçer takımlı gruplara düşeceğiz, aynı il takımları bu üçlü gruplarda birlikte yer almayacak. Burada üçlü grubu ilk sırada tamamlayan takım, diğer üçlü grubun lideri ile Pazar günü grup finali maçı oynamaya hak kazanacak. Beykoz'a mutlu dönmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubuklu Spor Kulübü, Çubukluspor, Coşkun Tosun, Eyüp Aktaş, Deplasman, Edirne

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"