Çubukluspor U12’de mutlu sona ulaştı

  • 0
  • 7415
Çubukluspor U12’de mutlu sona ulaştı
Çubukluspor U12’de mutlu sona ulaştı

Beykoz İlçesinden çıkan iki şampiyondan biri konumunda olan Çubukluspor’da heyecan ve mutluluk vardı.

Bu sezon da resmi lig maçlarından öte futbol şenliği şeklinde geçen U12 yaş grubu futbol müsabakalarında Beykoz İlçesinden çıkan iki şampiyondan biri konumunda olan Çubukluspor’da heyecan ve mutluluk vardı.

Çubukluspor U17 Yaş Grubu Takımının Gümüşsuyuspor Muharem Ergül Tesisleri’nde oynadığı ve 8-0’lık galibiyetleri ile neticelenen müsabakasına Kalede Bulut Öztürk, Semih Taşdemir, Kerem Civelek, Ömer Efe Çolak, Ege Uğur Karakaya, Ahmet Efe Acar, Eren Aksu ve Kadir Kaan Kayacı’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Muhittin Kartal’ın Teknik Sorumlu olarak görev yaptığı takımında maça Yedek Sıralarında başlayan isimler ise Kaleci Utku Karayaka, Barış Özbek, Mehmet Ali Baltacı, Efe Çakır, Utku Yılmaz ve Emir Civelek’di.

Mor-Sarılı Takım Kadrosunda yer alan diğer futbolcular ise Selim Karabey, Demir Alpdağ, Ayaz Bozkurt, Özdemir Karataş, Onur Havuz, Hasan Türkgenç ve Salih Taşdemir’di.

Çubukluspor U12 Yaş Grubu Takımı Ramazan Sökmez’in Sorumluluğu ve Muhittin Kartal’ın Antrenörlüğünde müsabakalara çıktı. Tüm maçlarını galibiyetle kapatan Beykoz Temsilcisinde son maçın ardından müthiş bir sevinç ortamı vardı.

Spor Haberleri

Beykoz’daki yerli derbiden beraberlik çıktı: 1-1
Önceki Beykoz’daki yerli derbiden beraberlik çıktı: 1-1
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul