Spor

Çubukluspor tedbiri elden bırakmıyor

Çubukluspor tedbiri elden bırakmıyor
01.12.2018 16:28
| | |
1905

İstanbul 1. Amatör Lig 14.Grubunda iki Beykoz ilçesinin 1 ve 2.sırayı paylaştığı güzel bir mücadele yaşanmakta.

Grupta TED İstanbul Koleji SK Takımı 22 puanla lider durumda bulunurken, Çubukluspor ise 6 puan geriden kendisini takip etmekte.

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadında Yarın ( Pazar ) gerçekleşecek maç öncesinde son antrenmanını yapan Çubukluspor’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmamakta. Mor-Sarılı Ekibin Teknik Sorumlusu Ramazan Sökmez son haftalarda bir çıkış yakaladıklarının altını çizerken, “Ligde ilk iki yolunda mücadelemiz devam etmekte. Yarın son derece önemli bir maça çıkacağız. 1.Amatör Ligler genelinde en heyecanlı maçlardan biri olduğuna inandığımız karşılaşmadan galibiyet ile ayrılarak yerimizi sağlama almak istiyoruz. Geçen hafta sonunda Esenkent karşısında almış olduğumuz galibiyet takıma çok iyi bir hava ve motivasyon kattı. İnşallah Ted İstanbul maçından da galibiyetle ayrılarak çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

Her iki takımın üst sıraları yakından ilgilendiren müsabakasının Adresi Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı ve maçın başlama saati ise 10-30.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubukluspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"