Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:

  • 0
  • 8607
Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:
Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:
Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:

Beykoz İlçesinde son 10 yıllık süreçte kupalara ambargo koyan bir kulüp hüviyetinde Çubukluspor.

Mor-Sarılı ekip 2014-2014 Sezonunda şu anda oynanmakta olan 3 yaş kategorisinde de lider durumda bulunmakta. Kadir Gemici Yönetimindeki A Takım bir senelik aranın ardından İstanbul Süper Amatör Lige dönmekte kararlı gözükmekte.

A Takımda geçen sezonlarda yaşanan yanlış transfer tercihlerinden bu sezon dönülünce ilçe futbolunda yeteneklerinden bahsettiren futbolcularla monte edilmiş bir ekip ortaya çıkarılmış durumda. Kadir Gemici gibi, alt yapı takımlarında şampiyonluklar yaşamış, futbolun içinden gelen, her fırsatta kendini geliştirme düşüncesindeki bir antrenör ile şekillenen kadro şampiyonluğa ulaşacağından emin.U17 Yaş Grubunda geçen sezon A Takımda görev yapan Ramazan Sökmez baş rolde ! pek çok kulüpte A Takımından ayrılan Antrenörler, o kulüp ile ilişkilerini noktalarken, Ramazan Hoca yıllarını verdiği kulübünde altyapıdaki görevine geri dönmeyi tercih etti. Kim ne derse desin maçlarda aşırı motivasyondan dolayı bazen kendini kaybetme eğilimi gösterse de samimiyetine, dürüstlüğüne herkes kefil. O şimdi genç takımdan A Takıma çıkarılacak oyuncularına katkı sunma düşüncesinde.

U15 Grubu kulübe bu sezon başında katılan Eyüp Aktaş Yönetiminde maçlara çıkmakta. Grubunda şampiyonlukta kesin favori gösterilmekte.

Nitekim aldıkları sonuçlar da bunun bir göstergesi gibi. U11 Yaş Grubu Takımın başında ise bu kulüp ile geçmiş yıllarda takımda forma giyme onuru yaşamış Lokman Balcı bulunmakta. O en alt yaş kategorisindeki futbolcular için kimi zaman bir baba, kimi zaman bir abi şefkati ile yaklaşım sergilemekte.

Çubukluspor sportif anlamda bu başarılı kadrolara sahip iken kulüp bazına da ise kurumsallaşmasını tamamlamak üzere. Her şey bir makine düzeni gibi işlemekte, her bir kişi görev ve sorumluluklarını bilmekte. En son olarak Medya-İletişim Birimi ve başındaki Kemal Gölçiçek ile her müsabakanın ardından medya servis edilen haberler, sosyal medya ağlarındaki paylaşımlar, kulübün kurumsal kimliğine büyük fayda sağlamakta.

Çubukluspor Kulübünde mutlu mu mutlu bir başkan yani Coşkun Tosun görev yapmakta. Yönetim Kurulu Üyelerinin her birinin kendi alanlarda katkıları var. Ve takımın Süleyman İlhan gibi maddi-manevi destekçisi bir babası, yöneticisi var. Süleyman İlhan'a ayrı bir paragraf açmak gerekli. Çubukluspor Takımında görev yapan tüm antrenörler kadar olaya vakıf, bilgi birikimi mevcut. Alt yapıda her hangi bir futbolcunun özelliklerini sorun, sevdiği yemeklere kadar bilir o...

Çubukluspor Futbol Takımları 29 Ekim'e denk düşen günde gerçekleştirdiği antrenmanlarda Cumhuriyet Bayramı coşkusunu fazlası ile yaşadı ve yaşattı. Antrenman öncesinde Türk Bayrağı ile verilen pozda her bir futbolcunun yüzündeki heyecan görülmeye değer bir not olarak düşüldü. Takımlar adına mesaj ileten Ramazan Sökmez'in öncelikli hedeflerini Türk Milletine, ülkeye hayırlı, başarılı, ahlaklı, dürüst insanlar kazandırma yönündeki verdiği mesaj alkışlanacak nitelikte idi.

Spor Servisi

Beykoz, Cumhuriyet Yürüyüşü'nde TEK SES oldu...
Önceki Beykoz, Cumhuriyet Yürüyüşü'nde TEK SES oldu...
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz