Spor

Çubukluspor güle oynaya: 5-0

Çubukluspor güle oynaya: 5-0
14.11.2015 20:25
| | |
3055

İstanbul U-15 Ligi 33. Grup 11. hafta mücadelesinde Çubukluspor, Ortaçeşme sahasında ağırladığı Yamanspor'u 5-0 yenerek haftayı 3 puanla kapattı.

İstanbul U-15 ligi 33. Grup 11.hafta mücadelesinde Çubukluspor  Ortaçeşme sahasında ağırladığı Yamanspor'u 5-0 yenerek haftayı 3 puanla kapattı.

Haftaya 19 puanla 2. sırada giren Çubukluspor'la puansız 7. ve son sırada giren Yamanspor mücadelesine Yamanspor daha iyi başladı. İlk dakikalarda Çubukluspor kalesinde pozisyon arayan Yamanspor daha sonra rakibine kolay teslim oldu.     

                                       

Çubukluspor golü erken buldu

10.dakikadan sonra oyunda dengeyi kuran Çubukluspor 12.dakikada sol taraftan gelişen atakta Seyfullah'ın ortasına ayak koyan Ekremin golüyle 1-0 öne geçti.   

Ekrem'den 2.gol

Golden sonra oyundaki üstünlüğü tamamen eline geçiren Çubukluspor 20.dakikada sol taraftan gelişen atakta Serhat'ın ortasında altı pas çizgisi üzerinde bom boş pozisyonda kafayı vuran Ekrem'in attığı golle skoru 2-0' a taşıdı.                                         

Serhat farkı 3'e taşıdı.

28.dakikada yine sol taraftan gelişen atakta Enes'in ortasına penaltı noktası üzerinde kafayı Serhat takımını 3-0 öne geçiren golü attı.İlk yarı bu skorla sona erdi.                    

2. yarı fark açıldı

Karşılaşmanın 40.dakikasında Emre pasıyla hafif sağ çaprazda topla buluşan Can plase bir vuruşla topu filelere yolladı.4-0 45.dakikada bu sefer Sabri soldan penaltı noktasına kadar sokuldu. Sağ tarafında bulunan Emre'nin önüne alda at diye topu yuvarladı.Arkadaşının ikramını geri çevirmeyen Emre yerden sert bir vuruşla karşılaşmanın sonucunu ortaya çıkaran golü attı.5-0. 

Golden sonra Çubukluspor oyunu durağana aldı. Zaman zaman geliştirdiği ataklarla 6. gole yaklaştı. Konuk takımda hiç olmazsa bir gol için Çubuklu kalesinde pozisyonlar aradı. Karşılaşmaya ilgi yok denecek kadar azdı. Bu galibiyetle puanını 22'ye çıkaran Çubukluspor lider Çakmakspor'u takibini sürdürdü.

ÇUBUKLUSPOR: Fatih, Ulaş, Serhat, Burak, Aziz, Eray, Emre, Enes, Ekrem, Seyfullah, Kaan

YEDEKLER: Hamit, Sabrican, Batuhan, Umutcan,S erkut, Can

YAMANSPOR: Yakup, Yılmaz,Yasin, Rahman, Engincan, Ahmet, Kerem, Ahmet Yasin,Umut, Alpay, Osman

YEDEKLER: Recep,Furkan,Engin,Hamza

GOLLER: Ekrem dk 12,20 Serhat dk 28 Can dk 40 Emre dk 45

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubukluspor, Yamanspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"