Çubukluspor gençleri zoru başaramadı

  • 0
  • 10063
Çubukluspor gençleri zoru başaramadı
Çubukluspor gençleri zoru başaramadı
Çubukluspor gençleri zoru başaramadı

İstanbul Amatör Ligleri U19 / 1. Liginde 19. Grupta aynı puanla ilk iki sırada yer alan Çubukluspor ile Dolayobaspor müsabakasından gol sesi çıkmadı.

Dolayoba Sahasında oynanan maç beraberlikle neticelenince her iki takım da haftayı 13'er puanla tamamlayıp sezonun ilk puan kayıplarını da bir birlerine karşı yaşamış oldu.

İlk yarıda rüzgârı arkasına alarak hücum eden ev Sahibi Dolayobaspor gençlerine karşılık veren Çubuklu gençleri ortaya müthiş bir oyun çıkardı. İlk yarının son saniyesinde gelişen atakta Ahmetcan'ın kaleciyle karşı karşıya yakaladığı gol pozisyonunu ev sahibi takım kalecisi kurtarınca ilk yarı berabere sonuçlandı.

İkinci yarıda daha çok oyunu rakip sahaya yıkan taraf konuk ekip Çubukluspor oldu. Dakikalar 60'ı gösterirken Mor-Sarılı ekip bir Kırmızı Kartın muhatabı oldu. Bu dakikada ani kontratak geliştiren Dolayobaspor takımı oyuncusuna müdahalede bulunan Çubukluspor Takımının  Sol Beki Furkan müdahalesi sonrasında Müsabaka Hakeminden Kırmızı Kart gördü ve Beykoz ekibi sahada 10 kişi kaldı.

Grup Lideri  Çubukluspor kalan 30 dakikada savunmasına daha fazla ağırlık vermeye başladı. Bu andan sonra ataklardan gol sesi çıkmayınca Çubukluspor U19 Gençleri bu zorlu karşılaşmadan tek puanla evine döndü. Müsabakanın ardından Çubukluspor Altyapı Takımlar Sorumlusu Mehmet Şahin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Dolayoba yöneticilerine teşekkür

"Dolayoba sahasında takımımıza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Dolayoba Spor Kulübü Başkanı ve özellikle Osman kardeşimize ayrıca Dolayobaspor takımı hocalarına, oyuncularına canı gönülden teşekkür ederiz ve bu gün sahada bir Amatör lig genç takım maçını nasıl yönetilir gösteren Hakem Triosuna da başarılı yönetimlerinden dolayı çok teşekkür ederiz"

Spor Servisi

Beykoz’un milli sporcusu yine manşetlerde
Önceki Beykoz’un milli sporcusu yine manşetlerde
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti