Çubukluspor gençleri lider Bağlarbaşı'nı devirdi

  • 0
  • 7727
Çubukluspor gençleri lider Bağlarbaşı'nı devirdi
Çubukluspor gençleri lider Bağlarbaşı'nı devirdi

U16 A Kategorisine dahil 13. Grubun önemli maçında Çubukluspor, Çavuşbaşı Stadı’nda oynanan maçta grup lideri Bağlarbaşıspor’u 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Bu maç öncesinde lider Durumda olan Bağlarbaşıspor’un 27 ve ikinci sırada yer alan Çubukluspor’un ise 19 puanı vardı. Çubukluspor baştan sona zevkli ve mücadelesi üst düzey geçen maçta sahadan utlu ayrılmasını başardı. 

Mor-Sarılı ekibin gençleri Ömer Faruk ile bulduğu 2 golle yenilgisiz olan Bağlarbaşıspor gençlerine de  ilk yenilgisini aldırmış oldular. Çubukluspor karşılaşmada şu kadro ile mücadele etti;

1 Hasan, 2.Muharrem (İsmail Makas), 3 Tayfun, 4 İsmail, 5 Aziz, 6 Emre Karlı (Umutcan), 7 Onur (Emrecan), 8 Kayra, 9 Ömer Faruk, 10 Hasan Can, 11 Muhammed (Melih).

Müsabakanın ardından Çubukluspor Altyapı Takımları Sorumlusu Mehmet Şahin yapmış olduğu açıklamada de şu cümlelere yer verdi; “Takım olarak sezon başında beri bu motivasyon a ulaşabilseydik çok şeyleri değiştirebilirdik sağlık olsun emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum daha iyi işler için durmak yok çalışmaya devam”

Spor Servisi

 

Çavuşbaşıspor galibiyetle devam etti
Önceki Çavuşbaşıspor galibiyetle devam etti
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza