Çubukluspor Futbol Okulu sezonu açtı

  • 18.06.2016 15:38
  • Güncelleme: 18.06.2016 15:39
  • Okunma: 8717 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Çubukluspor'da halı sahanın yenileme çalışmaları dolayısıyla ara verilen Futbol Okulu yeniden çalışmalarına başladı.
Çubukluspor Futbol Okulu sezonu açtı

Yaklaşık üç aydır sahanın bakımda olması dolayısıyla sadece hazırlık maçlarıyla faaliyetini sürdüren futbol okulunda eğitim süreci yeniden başladı. Kulüp antrenörleri Selim Közen, Eyüp Aktaş, Ramazan Sökmez ve Lokman Balcı yönetiminde yapılan futbol okulu çalışmalarında futbolcu adaylarının bir hayli heyecanlı ve istekli oldukları görüldü.

Futbol okuluna futbolcu velilerinin de yoğun bir katılım gösterdiği ve çocuklarıyla birlikte aynı heyecanı yaşadığı gözlerimizden kaçmadı.

Düz koşu yaparak başlanan, açma germe çalışmaları ve ısınma çalışmalarıyla devam eden futbol okulunun ilk günü yarım sahada yapılan çift kale maçlarıyla sona erdi.

Futbol okulu  ilk gün çalışmaları sonunda açıklamalarda bulunan antrenör Ramazan Sökmez "Futbol okulumuza çok yoğun bir talep var. Sahamız bakımda olduğu için üç ay aradan sonra futbol okulu çalışmalarına yeniden başladık. Beykoz'un Paşabahçe, Gümüşsuyu, Çiğdem, Soğuksu gibi birçok mahallesinden oyuncumuz olduğu gibi, Ataşehir, Kayışdağı, Bağlarbaşı, Hekimbaşı, Ümraniye gibi uzak semtlerden gelen çocuklarımız  da var. Amacımız kesinlikle çocuklarımıza iyi bir eğitim vermek. Para kazanma amacında değiliz. Zaten çok cüzi bir ücret alıyoruz. Maddi durumu iyi olmayan çocuklarımıza da kapılarımız açık. Çubukluspor kulübü olarak alt yapı eğitimi anlamında en iyi kulüplerden birisiyiz. Alt yapıdaki başarılarımız tüm amatör camia tarafından biliniyor. Futbol okuluna devam eden  yetenekli çocuklarımıza lisans çıkararak alt yapı takımlarımızda forma veriyoruz. Tüm çocuklarımızı futbol okulumuza  bekliyoruz" diyerek sözlerine son verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz