Spor

Çubukluspor farkını fark ettiriyor

2014.11.18 00:00
| | |
4426

İstanbul 1. Amatör Ligi’nde Beykoz İlçesine şampiyonluk getirmesi beklenen takımlardan Çubukluspor farklı takılmaya devam ediyor!

Yer aldığı 16. Grupta sezonun ikinci maçında Kınalıadaspor'u 7-0, Pendik Doğan'ı 4-2, Ömerlispor'u 4-1, Tuzla Şifaspor'u 3-2, Elmalıspor'u 4-0, Kartal Yuvası'nı 6-0 ve son maçında Kartal Yunusspor'u 8-0'lık skorlarla geçen mor-sarılı ekip aldığı bol gollü galibiyetler ile dikkatleri fazlası ile çekmesini bilmişti.

Ligde 2 beraberliği bulunan Çubukluspor, sadece Kavacıkspor ile 0-0 ve Valide Tayfunspor ile 0-0 beraber kaldığı maçlarda farklı gollü skorlar yakalamaktan uzak kalmıştı.

Çubukluspor Antrenörü Kadir Gemici rakip kim olursa olsun maç ciddiyetinden uzaklaşmadıklarının altını çizerken,Bu sezon Süper Amatör Lige geri döneceğiz. Bundan şüphemiz yok. Dışarıdan maçlarımızı takip edenlere heyecan, o maçı izlemelerine değecek başarılı bir futbol sergilemeye gayret etmekteyiz. Hafta sonunda ilk maçta 7-0 gibi farklı mağlup ettiğimiz Kınalıadaspor maçına da aynı ciddiyet ile çıkacağız. Bir sonraki hafta ikinci sıradan bizi takip eden bir diğer Beykoz temsilcisi olan Kavacıkspor ile yapacağımız maç zirve yarışında önemli bir değer arz edecek" diye konuştu.

Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun ise yaptığı açıklamada tüm yaş kategorilerinde girdikleri müsabakalarda öncelikle centilmence bir mücadele amaçladıklarını söylerken,A takımımız her hafta bizleri aldığı farklı, bol gollü galibiyetler ile sevindirmekte. Zirveyi sezon sonuna dek bırakmamakta kararlıyız. U17 Yaş Grubu takımımız en yakın rakibinin 8 puan önünde şampiyonluk turunu atacağı haftayı beklemekte. U15 Yaş Grubu Takımımız e yakın rakibinin 3 puan önünde maçlarını başarı ile oynamaya devam etmekte. U11 Yaş Grubu Takımımız şu anda 2.sırada yer almakta. Dolayısı ile her yaş grubunda başarılı bir sezon geçirmekteyiz. Bunun altında ciddi, samimi bir ortama sahip olmamız , bir büyük aile gibiyiz. Gerçekten de böyle bir kulübün başkanı olmak heyecan ve gurur verici" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubukluspor, Coşkun Tosun, Kadir Gemici

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"