Çubukluspor efsaneyi turnuva ile andı

  • 23.07.2022 22:05
  • Güncelleme: 23.07.2022 22:05
  • Okunma: 1129 kez
  • Yorum: 0
Çubuklu Spor Kulübü bir ahde vefa örneği sergileyerek efsane yöneticilerinden Süleyman İlhan adına futbol turnuvası düzenledi.
Çubukluspor efsaneyi turnuva ile andı

Çubukluspor tesislerinde gerçekleşen turnuvada mücadeleye çıkan küçük sporcular ortaya tam anlamı ile bir futbol ziyafeti de sunmuş oldu.

Beykoz temsilcisinde uzun süre yöneticilik yapan ve görev yaptığı süreçte sayısız şampiyonluklara şahitlik eden merhum Süleyman İlhan 2015 yılının ekim ayında geçirmiş olduğu kalp krizi neticesinde vefat ederken geride gözü yaşlı birçok sporcu bırakmıştı.

Çubuklu Spor Kulübü merhum için tesislerinde futbol turnuvası düzenlerken pandemi sürecinde buna mecburen ara vermek zorunda kalmıştı. 2022 yılındaki turnuvaya ev sahibi Çubukluspor dışında Paşabahçespor, Gümüşsuyuspor, Örnekköyspor, Ümraniye Yamanspor ve İnkılapspor takımları katılım sağladı.

Turnuvanın ardından gerçekleşen ödül töreninde TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yorulmazlar, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kulüpleri temsilcileri de iştirak etti.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz