Spor

Çubukluspor'da zorlu hafta sonu

Çubukluspor'da zorlu hafta sonu
03.12.2015 15:04
| | |
3333

Çubukluspor'da hafta sonu oynanacak iki zorlu maçla şampiyonluk halkalarına iki yeni halka daha eklemenin hesapları yapılıyor.

İstanbul amatör liglerinin alt yapı düzeyinde en başarılı kulüplerinden birisi olan ve yıllardır kazandığı sayısız şampiyonlukla adından söz ettiren  Çubukluspor'da hafta sonu oynanacak iki zorlu maçla şampiyonluk halkalarına iki yeni halka daha eklemenin hesapları yapılıyor.

U-15 ligi 33.grupta son haftaya lider Çakmakspor'un 1 puan gerisinde giren Ramazan Sökmez'in talebeleri Pazar günü saat 16:00' da deplasmanda lider Çakmakspor'un karşısına çıkacak. Mutlak galibiyete ihtiyacı olan Çubukluspor'un nasıl bir sonuçla sahadan ayrılacağı merakla bekleniyor. Çakmakspor'a bu maçta beraberlik yetiyor. Ligin ilk yarısında Spor Akademisi sahasında oynanan maç 0-0 eşitlikle sonuçlanmıştı.

Kulüpte hafta sonu ikinci heyecan U-17 liginde yaşanacak. Sondan ikinci haftaya 39. grupta liderin 1 puan gerisinde 2. sırada giren Çubukluspor hafta sonu Cumartesi günü saat 14:30'da  deplasmanda lider Dolayobaspor'la liderlik mücadelesine çıkacak. Eyüp Aktaş'ın talebeleri sahalarında sezonun ilk yarısında oynanan mücadeleyi 3-1 kazanmıştı. Maçtan alacağı puan ya da puanlarla iddiasını sürdürmek isteyen Çubukluspor son hafta sahasında Kurtköyspor'u ağırlarken Dolayobaspor, Artukbey deplasmanında mücadele edecek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubuklu Spor Kulübü, Çubukluspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"