Spor

Çubukluspor'da yüzler gülüyor

2014.08.18 00:00
| | |
5434

Sezon sonunda düştüğü İstanbul 1. Amatör Ligi'nde misafir olmak isteyen ve sezon sonunda Süper Amatör Lige dönme niyetindeki Çubukluspor'da yüzler gülüyor.

Eflatun-sarılı ekibin bu sezon A Takımını Teslim ettiği Antrenör Kadir Gemici yaptığı açıklamada bu ana kadar yapmış oldukları 4 hazırlık maçını da kazandıklarını söylerken, "Bu müsabakalarda takımın son durumunu ve eksik yönlerimizi saptamaya çalıştık. Zaten transfer döneminde nokta transferler yapmıştık. Şu anda bir stoper alarak transferi kapatmak istiyoruz. Takımda bulunan gençler yüksek bir form grafiği yakalamaya başladı, bu da beni fazlası ile sevindirmekte." diye konuştu.

Yer aldıkları grupta şampiyonluğa oynayacak birkaç takımın olabileceği söyleyen Kadir Gemici, "Biz 4 hazırlık maçı daha yapmak istiyoruz, bu maçları Süper Amatör Lig takımları ile yapma niyetindeyiz. Şu anda takımda sakatlık problemi olan Uğur Türker dışında bir sorun ok, Uğur'da 15 güne kadar takımdaki yerini alır diye düşünüyorum. Grubumuzdaki takımları fazla tanımıyoruz, , genel manada bakacak olursak şanslı bir kura çektiğimizi söyleyebilirim. İyi bir hava yakaladık, İnşallah bunu lig maçları süresinde devam ettirme niyetindeyiz" şeklinde konuştu.

Bu arada Eflatun-sarılı ekipte Antrenör Kadir Gemici'nin Yardımcılığını en son Beykoz 1908 Altyapısnda görev yapan Eyüp Aktaş yapacak.

Çubukluspor yapmış olduğu 4 hazırlık maçında şu skorları aldı;

Çubukluspor-Beykoz 1908 : 3-0

Ramispor-Çubukluspor : 2-4

Çubukluspor-Yenimahallespor : 2-0

Alemdağspor-Çubukluspor : 1-2

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubuklu Spor Kulübü, Beykoz, Çubukluspor

reklam
1 Yorum
Cemil Tomaç19.08.2014 17:00:07

Sayın Dost Beykoz yazarı Eflatun rengini nerden çıkarttınız. Sarı Mor Çubuklu

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"