Çubukluspor’da yeni hedef U19 şampiyonluğu

  • 0
  • 5169

İstanbul 1. Amatör Lig 14. Grubunda Beykoz’u temsil eden Çubukluspor, maçlarını kazasız belasız tamamlama mücadelesi veriyor.

Bu sezon hakem hatalarının sıklıkla muhatabı olan ve Ligin belki de en genç kadrosu ile müsabakalara çıkan Takımı olan Mor-Sarılı Ekipte A Takım Sorumlusu Mehmet Şahin yaptığı açıklamada, Bu andan sonra orta sıralara demir atmış bir takım olarak kalan maçlarımıza her zamanki ciddiyetle çıkıp alabildiğimiz kadar galibiyet ve puan alıp sezona noktayı koymayı düşünüyoruz. 2018-19 Sezonunun bizim açımızdan değerlendirmesini lig bitince tüm ayrıntıları ile yapacağım. Çok üzerimize geldiler, bizleri çok yıprattılar.” diye konuştu.

Mehmet Şahin A Takım Kadrosunun yüzdeye vurmaları gerekirse yüzde doksan beş oranında U19 Takımda da forma giyecek isimlerden olmasının U19 Maçları öncesinde avantaj teşkil edeceğini ifade ederken, Bu sezon U19 1.Liginde 20.Grubunda mücadeleye çıkacağız. Şampiyonlukta oldukça iddialı bir takım olduğumuzu söyleyebilirim. İnşallah bu kategoriyi de kazasız-belasız, hakem hatalarının olmadığı maçlar ile tamamlarız. Kadromuzdaki genç arkadaşlar alt yaş gruplarında defalarca şampiyonluk yaşamış halde genç takım düzeyine çıkan isimlerden oluşmakta. Dolayısı ile alışık oldukları heyecanlı bir yarışta kendi yeteneklerinin de farkında olarak müsabakalara çıkacaklardır” şeklinde  konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Kaymakamı’ndan spora teşekkür belgesi
Önceki Beykoz Kaymakamı’ndan spora teşekkür belgesi
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak