Çubukluspor’da tatil erken bitti

  • 0
  • 9352

İstanbul 1.Amatör Lig. 16.Grup temsilcilerinden Çubukluspor'da Bayramın ilk günü verilecek ara dışında çalışmalar kesintiye uğramayacak.

Mor-sarılı ekibin Antrenörü Kadir Gemici yaptığı açıklamada öncelikle Tüm Spor Camiası ve Beykozluların Bayramlarını kutladığını ifade ederek, bu akşam antrenmanın ardından sonra sadece Bayramın ilk günü için futbolculara izin verileceğini söyledi.

“Bayramı ikinci günü yeniden antrenmanlara başlayıp hem bayramlaşmamızı yapacağız hem de kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şu anda takımda kaptan Metin Erol ile bir sakatlık yaşanmakta. Kavacıkspor maçında sakatlanan tecrübeli arkadaşımız, maalesef bir süre bizlerle birlikte olamayacak gibi, tedavi süreci devam etmekte” ifadelerini kullanan Erol, “Salı günü rakibimiz Kaynarca Sahasında Pendik Doğanspor olacak. Biz hiçbir zaman rakip ayıran bir ekip olmayacağız, her ne şartta olursa olsun her maçımıza aynı ciddiyetle bakıyoruz" diye konuştu.

Çubukluspor Genel Kaptanı Süleyman İlhan ise başta Çubukluspor camiası olmak üzere Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerine hayırlı bayramlar temennisinde bulunurken, "Umarım herkes için mutlu-huzurlu bir bayram geçer. Bayramın 4. günü maçımız var. Pendik Doğanspor müsabakasından galip dönerek camiamıza çifte bayram sevinci yaşatmak istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Önceki Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz