Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar

  • 0
  • 9053
Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar
Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar
Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar
Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar

Coşkun Tosun Başkanlığında olumlu bir performans yakalayan Çubukluspor, Türk Futboluna yeni yıldızlar kazndırmasıyla dikkatleri çekiyor.

Çubukluspor sezonun devam etmekte olan ilk 3 kategorisini şampiyonluk ile kapatmak için gün sayıyor. Yıllardır birkaç kategoride şampiyonluk yaşamaya alışkın bir hüviyet görüntüsü çizen mor-sarılı ekibin A Takım ile birlikte U17 ve U5 Yaş Gruplarında da sezonu tamamlamak için geriye sayıma başladı.

Coşkun Tosun Başkanlığında makine düzeni ile işleyen bir sistem yakalayan Çubukluspor Türk Futboluna her sezon yeni yıldızlar armağan etmesi ile de dikkatleri fazlası ile çekiyor. Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, 2014-15 Sezonunda 3 ayrı Yaş Kategorisinde artık son haftalar doğru gidilmekte olduğunu hatırlatırken, “Çok iyi bir atmosfer yakaladık. Zaman, zaman aramızdan teknik ve idari anlamda ayrılan isimler olsa da bir makine düzeni gibi yolda çalıştığımızdan başarıya, şampiyonluğa hedeflenen noktada emin adımlar atmaya devam etmekteyiz. Biz daha önce de ifade ettiğim gibi hem tribünlere hoş gelecek bir futbol ve bol gollü maçlar hem de bu noktada hanemize yansıyan puanlar ile şampiyonluk hedeflemekte olan bir ekibiz. Futbol takımlarımızda değer verdiğimiz, yetenekli isimler görev yapmakta. Aileler de çocuklarını maçlarında yalnız bırakmayarak bize manevi bir hava, destek sağlamakta. Böylesine başarılı bir ortamda bir kulüp başkanlı olmanın heyecanı tarif edilemez şeklinde konuşuyor.

İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grubu’nda mücadele eden A Takım haftayı 10-1'lik Kınalıadaspor galibiyeti ile kapattı. Grupta en yakın takipçisi konumunda olan Kavacıkspor önünde 4 puanlık bir avantaj yakalayan mor-sarılı ekip hafta sonunda gerçekleşecek Kavacıkspor maçından alacağı galibiyet ile farkı açmak istiyor.

Çubukluspor U17 Yaş Grubu Takımı yer aldığı 30. Grupta en yakın rakibine tam 10 puan fark atmış durumda. Birkaç hafta sonra şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlanmakta. Haftayı bir diğer Beykoz temsilcisi olan Soğuksuspor galibiyeti ile kapatırken müsabakadan 6-1 gibi farklı bir skor ile ayrıldı. U17 Takımının başında deneyimli çalıştırıcı Ramazan Sökmez bulunmakta.

32.Grupta mücadele eden Çubukluspor U15 Yaş Grubu Takımı kalan 4 haftayı firesiz atlatıp şampiyonluk yaşamak niyetinde. Grupta haftayı 3-1'lik Kartal Yuvası galibiyeti ile kapatan yetenekli futbolcular kendilerini takip etmekte olan Kurtköyspor'un 3 puan önünde bulunmakta. İkili averajda da üstün durumda olmaları şampiyonluğu bir adım daha yaklaştırmış durumda. U15 Takımı Eyüp Aktaş çalıştırmakta.

Spor Servisi

İnsanın, Yaratılış Mükellefiyeti
Önceki İnsanın, Yaratılış Mükellefiyeti
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz