Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun yeniden seçildi

  • 28.03.2021 16:06
  • Güncelleme: 28.03.2021 16:10
  • Okunma: 2979 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Amatör Liglerinde Türkiye Şampiyonu unvanlı kulüplerden olan Çubukluspor'da Kongre yapıldı.
Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun yeniden seçildi

Kulüp Merkezinde gerçekleşen kongre sonunda Başkanlığa bir kez daha Coşkun Tosun seçildi. Kongrede Divan Başkanlığını Mustafa Kaya yaparken diğer görev yapan isimler ise Recep Kökal ve Kadir Akyıldız oldu.

Genel Kurul Pandemi Kuralları kapsamında duyurulan maddelerin teker, teker geçilmesi ve en son olarak da oylamanın yapılması ile sağlıklı biçimde sona erdi.

Çubukluspor Kulübü Başkanlığına yeniden seçilen Coşkun Tosun Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Tabii ki gönül isterdi ki, daha geniş katılımlı bir Genel Kurul yaşayalım... Ama maalesef ortada bir pandemi gerçeği var. Kendi çevremiz de dahil olmak üzere çok sayıda vefat haberi aldık. Ben hepsine rahmet diliyorum. Buruk bir kongre yaşadık. Gönüllerden bu durumun biran önce sona ermesi geçse de, maçlara olan özlemimiz sona erme isteği oluşsa da maalesef bu mümkün olmuyor. Şu kulüp çatısı altında yüzlerce çocuk ve gence spor yapma imkanı sağlıyorduk. Tesisler kapalı, mağduriyet yaşayan bir kesim de oluşmuş durumda. Evet, bugün biz yasal bir zorunluluğu yerine getirip kongremizi gerçekleştirdik, inşallah seneye bütün sıkıntıları atlatmış olarak yeniden yoğun mesai harcadığımız günlere kavuşuruz. Yoksa maalesef bir nesil, belli bir yaş grubunu oluşturan kesimi kaybedeceğiz" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Çubukluspor, Kongre, Coşkun Tosun