Çubukluspor Başkanı çok dertli

  • Güncelleme: 29.06.2015 18:00
  • Okunma: 5085 kez
  • Yorum: 1
Türkiye'de futbol dünyası Süper Liglerden en alt liglere kadar transfer rakamlarından yana oldukça dertli, hatta isyanın eşiğinde.
Çubukluspor Başkanı çok dertli

Kulüpler geleceklerini düşünmeden sadece günü kurtaracak, taraftarlarına, camialarına şirin görünecek futbolcuları her ligde kadrosuna dahil etmeyi düşene dursun, kendi yağı ile kavrulan kulüpler transfer döneminde sessiz bir protesto yapmaya başladılar bile. İşte bunun Beykoz'daki örneği bu sezon A Takım düzeyinde İstanbul Süper Amatör lige yükselen Çubukluspor'da görülmekte.

Son 5-6 yıllık süreçte altyapı takımlarında kazandığı şampiyonluklar ile İstanbul genelinde en başarılı kulüpler bazında ilk sıralarda yer alan Çubukluspor'da Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, fiyatlar aşağı çekilmeden hiç bir futbolcu almayacaklarını söylerken, "Gerekirse lige genç takımımız ile girer semtimizi öyle temsil ederiz" diye konuşmakta.

Başkan Coşkun Tosun'u Çubukluspor Tesislerinde dertli mi dertli bulduk. Adeta bir dokunsak bin ah işitecek gibiydi ortam. Beykoz futbol dünyasının tecrübe sahibi başkanlarından Tosun'a kulak kabarttık "Yıllardır Kulüp Başkanlığı yaparım, bu camianın içindeyim ancak bu transfer dönemindeki kadar uçuk-kaçık rakamlara şahit olmadım. Doğrusu buna anlam vermekte zorlanıyorum. Böyle giderse lige genç takımımız ile çıkarız. Kendi yağımız ile kavrulan ve Türk futboluna bir şeyler kazandırma, semt çocuklarımızı sporla buluşturup onları hayatın olumsuz görüntülerinden biran bile olsa uzaklaştırma düşüncesinde olan bir kulübüz, biz talip olduğumuz oyuncuların bizlerden talebine olumlu cevap vereceğimize o rakamları kendi kulübümüzün diğer alanlarına harcarız daha iyi, daha hayırlı olur"

Spor Servisi

Yorumlar (1 Yorum)

cecey (6 yıl önce)

Sayın dost beykoz, beykoz stadı yıkılıp yerine yeni stat projesi başladı. Hani nerede haberiniz. :))

Yorum Yaz