Çubukluspor artık lige hazır

  • 0
  • 6311
Çubukluspor artık lige hazır
Çubukluspor artık lige hazır

İstanbul 1.Amatör Lig 14.Grubundaki iki Beykoz ilçe temsilcilerinden biri konumunda olan Çubukluspor yeni sezon maçlarına hazır hale geldi.

Geçen sezon İstanbul Süper Amatör Lig ve U19 Yaş Grubu müsabakalarında fazlası ile deneyim kazanan genç oyuncularına nokta transferler ile sadece birkaç ismi monte eden Mor-Sarılı ekip antrenman ve hazırlık maçları süreçlerini devam ettirmekte.

Artık geriye sayomın başladığı 1.Amatör Lig karşılaşmaları öncesinde son bir hazırlık maçı yapma düşüncesindeki Beykoz ekibinde bugün ( Çarşamba ) Kanlıcaspor’un Yeni Sahasında oynanması düşünülen hazırlık müsabakası Tesislerin daha teslim edilmemesi neden ile oynanamayınca iptal oldu.

Beykoz Ekibinde bu sezon birlikte görev yapacak olan Ramazan Sökmez ile Halil İbrahim Sancak ikilisi sorunsuz bir lig yaşanması için futbolcularını her açıdan hazır hale getirmişe benziyor. Çubukluspor Takımında Gana Asıllı Futbolcu Hassan’ın takımda yer alması için artık bir engel kalmadı, tüm işlemler tamamlandı. Bir diğer yabancı kontenjan olan ve geçen sezon da takımda görev yapan Samuel’in işlemlerinin de ilk maça kadar yetiştirilmesine çalışılmakta.

Spor Servisi

Tarkan'ın yeni Beykoz kararı
Önceki Tarkan'ın yeni Beykoz kararı
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul