Çubuklu U12 Kuşadası’ndan kupayla döndü

  • 3
  • 9725
Çubuklu U12 Kuşadası’ndan kupayla döndü

Çubukluspor kulübünün U-12 takımı Sömestr turnuvası için gittiği Kuşadası'ndan Gümüş Lig şampiyonu olarak kupayla döndü.

Alt yapıdaki başarılarıyla taraflı tarafsız tüm futbol kamuoyunun beğenisini kazanan Çubukluspor kulübünün U-12 takımı Sömestr turnuvası için gittiği Kuşadası'ndan Gümüş Lig şampiyonu olarak kupayla döndü.

Yaklaşık 60 takımın katıldığı turnuvanın ilk günü İstanbul Başakşehirspor'u 3-1, Eskişehirspor'u 3-0 yenen Çubukluspor grup finalinde Fenerbahçe'ye 4-0 yenilerek grubunda ikinci olarak grup ikincilerinin mücadele edeceği Gümüş Lig'e kaldı.

Grup birincileri yoluna Altın Ligden devam etti.

Gümüş Ligde oynadığı grup mücadelelerinde Aydınspor'u 2-0 ve Balıkesirspor'u 4-1 yenen Çubukluspor yarı finale yükseldi.

Yarı finalde Altay'ı  finalde de Beylikgücüspor'u aynı skorlarla  3-1 yenen Çubukluspor  Gümüş Lig'in şampiyonu oldu.

Çubukluspor takımının başında kafile başkanı olarak görev yapan Çubukluspor Futbol Koordinatörü Ramazan Sökmez turnuva sonrası yaptığı açıklamada; "Oldukça verimli bir turnuva oldu.60 civarında takımın katıldığı turnuva adeta futbol şöleni şeklinde geçti. Takımımız çok başarılı maçlar oynadı.

Oyuncularımız önemli tecrübeler kazandılar. Profesyonel kulüplerin  takımlarıyla mücadele ettiler. Turnuva sonunda da İstanbul'a kupayla dönüyoruz. Antrenörümüz Metin Cafri hocayı ve oyuncularımızı kutluyorum. Çubukluspor olarak yolumuza aynı ciddiyetle ve tempoyla devam edeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

Spor Servisi

Satranç tartışmalarına en güzel cevap
Önceki Satranç tartışmalarına en güzel cevap
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (3 Yorum)

metin (8 yıl önce)

Büyüksün Çubuklu Daha Büyük başarıların habercisi bu zafer.

Ümit Yılmaz (8 yıl önce)

Rica ederim hocam. Çok keyif aldığım bir haber oldu.Kutluyor;başarılarınızın devamını diliyorum.

Ramazan sökmez (8 yıl önce)

Ümit yilmaz a haberden dolayı teşekkür ederiz

Yorum Yaz