Spor

Çubuklu U-14 durmak bilmiyor

Çubuklu U-14 durmak bilmiyor
02.01.2016 17:31
| | |
3233

Süper Amatör Lig 1. Grup takımlarından Çubukluspor’un U-14 takımı soğuk ve kar yağışlı havaya rağmen çalışmalarına devam etti.

Süper Amatör Lig 1. Grup takımlarından Çubukluspor’un U-14 takımı soğuk ve kar yağışlı havaya rağmen çalışmalarına devam etti.

Olumsuz hava şartlarına bağlı olarak maçların ertelenmesine rağmen önümüzdeki hafta karşılaşacağı Pendikgücü maçı hazırlıklarında devam eden takımda futbolcuların oldukça hırslı oldukları görüldü. Tamamen karla kaplı olan Çubukluspor Tesisleri'nde Antrenör Ramazan Sökmez yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Açma germe çalışmaları, çift kale maç ve son olarak yine  açma germe hareketleriyle sona erdi. Çift kale maç sırasında Ramazan Sökmez oyuncularının alması gereken pozisyonlar ve sahada duracakları yerlerle ilgili olarak oyuncularını sık sık uyardı. Antrenman bitiminde oyunculara veliler tarafından tatlı ve çay ikramında bulunuldu. Antrenmana çok sayıda velinin katılması ve oyunculara ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.Antrenman sonunda kısaca görüşlerini aldığımız U-14 takımı Antrenörü Ramazan SökmezSözlerine Çubukluspor kulübünün alt yapılarda başarılı olmasının en önemli nedenlerinden birisi oyuncularımızın şartlar ne olursa olsun işlerine sahip çıkmasıdır. Daha sonra soğuk ve kar yağışlı havaya rağmen kadromuzda bulunan 24 oyuncudan 22 tanesi antrenmana iştirak etti. 2 arkadaşımıza mazeretleri dolayısıyla biz izin verdik. Oyuncularımız işlerine sahip çıktığı sürece Çubukluspor Kulübü başarılarını arttırarak devam ettirecektir. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza hafta başından itibaren devam edeceğiz" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çubukluspor, Pendikgücü, Antrenman, Antrenör, Ramazan Sökmez

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"