Spor

Çubuklu Spor Kulübü Emirhan Tak ile gururlandı

Çubuklu Spor Kulübü Emirhan Tak ile gururlandı
14.08.2018 11:13
| | |
3863

Beykoz'da yetişen ve milli formayı giyenler kervanına Çubukluspor etiketli bir futbolcu daha dahil oldu…

Emirhan Tak… 2 sezon önce Beşiktaş Altyapısı Futbol Akademisine transfer olan yetenekli oyuncu U16 Milli Takımı Kadrosuna çağırıldı. Çubukluspor Kulübü de gurur ve heyecanı yetenekli oyuncu ile aynı anlarda yaşamaya başladı.

Uzun yıllardır Çubukluspor Altyapı Takımlarında ve A Takımda görev yapan bir isim olan Ramazan Sökmez Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Beykoz İlçesinde yıllardır görev yapan bir teknik adam olarak bu haberi aldığımda gerçekten de büyük bir sevinç ve heyecan yaşadım. Emirhan Tak bünyemizde iken geleceği parlak ve yeteneklerini fazlası ile sergileyen bir isim idi. Beşiktaş Futbol Akademisi Takımlarında oynadığı futbol ile alnının akı ile kadroya seçilmiş olan Emirhan Kardeşimizi şahsım ve kulübüm olarak tebrik ediyor, başarılar diliyorum. ” şeklinde konuştu.

2003 Doğumlu olan ve ilk lisansı 2014 Yılında Çubuklu Spor Kulübünde çıkan başarılı isim 2016 Yılının Şubat Ayında Beşiktaş Kulübü Futbol Altyapı Yaş Grubu Takımlarında forma giymeye başlamışdı.

Emirhan Tak’ın oyun anlayışı ve stilini bilen ororitelerden bazıları ise onu bir zamanların efsane futbolcularından Sarı Fırtına Lakaplı Metin Tekin’e benzetmekte. Emirhan Tak için U16 Milli Takımına seçilmek ve kadroya dahil olmak kendi kariyeri açısından da son derece önem arz etmekte. Emirhan Tak sağ kanat ve forvet hattında görev yapmakta.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Çubuklu Spor Kulübü, Emirhan Tak

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"