Güncel

Çubuklu halkı rahat bir nefes aldı...

Çubuklu halkı rahat bir nefes aldı...
2014.09.24 00:00
| | |
5362

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çubuklu Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti. Çubuklu esnafına hayırlı işler dileyen ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikbilek tapuların hayırlı olmasını diledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çubuklu esnafını ziyaret ederek istek ve önerilerini dinledi.

Çubuklu esnafının hatırını soran ve hayırlı işler temennisinde bulunan Çelikbilek İBB arazilerini devriyle tapularına kavuşan ilçe sakinlerinin artık rahat bir nefes aldığını söyledi.
 
Ziyarete Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, belediye birim müdürleri ve Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu da eşlik ederek esnaf ve vatandaşlardan gelen hizmet taleplerini aldı.
 
Kazanan Beykoz Oldu
 
Büyükşehirden devri sağlanan arazilerin satışıyla tapu sahibi olan vatandaşlara hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Yücel Çelikbilek tapu gelirlerinin ilçeye hizmet olarak geri döneceğini ve kazananın yine Beykoz olduğunu söyledi.
 
Örnek Çiftler Unutulmadı
 
Başkan Yücel Çelikbilek Çubuklu Mahallesi’ndeki ziyaret kapsamında evliliklerinde 55 yılı geride bırakan Ömer ve Seher Altun çifti ile 60 yılı geride bırakan Necdet ve Fatma Aydın çiftini ziyaret ederek hayırlı ve sağlıklı ömürler diledi.
 
Beykoz Belediyesi’nin bahçe ve çevre düzenlemesini tamamladığı Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde incelemelerde bulunan Başkan Çelikbilek Yücel Çelikbilek, ilçe sakinlerinin daha ferah ve bakımlı mekânlar sunmak için ibadethane yapımlarına katkıda bulunduklarını belirtti.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubuklu, Esnaf, İBB, Tapu, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"