Çubuklu fırsatı kaçırsa da umudunu koruyor

  • 0
  • 8933
Çubuklu fırsatı kaçırsa da umudunu koruyor
Çubuklu fırsatı kaçırsa da umudunu koruyor
Çubuklu fırsatı kaçırsa da umudunu koruyor

İstanbul Amatör Liglerinin altyapı takımlar düzeyindeki Beykoz temsilcilerinden Çubukluspor, hafta sonu oynanan U19 maçında kaçan fırsatın hüznünü yaşıyor.

Mor-Sarılı ekip U19 / 1. Lig 19. Grubu’nda sezon başından beri şampiyonluk yarışına girdikleri Dolayobaspor ile Ortaçeşme Sahasında yapılan müsabakadan golsüz beraberlik ile ayrılmak zorunda kalmıştı.

Beykoz temsilcisi ile Dolayobaspor’un bitime iki maç kala 32’şer puanları bulunmakta. Önümüzdeki hafta sonunda Çubukluspor İstanbul Sahilspor deplasmanına çıkarken, Dolayobaspor ise evinde Çengelköyspor’u konuk edecek. Bir sonraki yani sezonun son haftasında ise Çubukluspor Lige katılmayan Aydınlıspor maçından gelecek 3 puanı hanesine ekleyecek, Dolayobaspor ise Modafenspor ile karşı karşıya gelecek.

Grupta aynı puanda yer alan iki takım içinde genel kanı o ki normal sezonun bitimi ile aralarında bir maç daha yapacaklar ve 2017-18 sezonu şampiyonu öyle ortaya çıkacak. Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, takımının Ortaçeşme Sahasındaki Dolayobaspor maçını Yönetici arkadaşları ile heyecanla takip ederken, maç sonu ise burukluk yaşadı. Başkan Tosun, “yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik, aynı şekilde rakibimizin de pozisyonları vardı. Şampiyonluk için iki hafta da ha heyecanla bekleyeceğiz. Herkesin ortak kanaati o ki iş galiba Play-Off / Baraj maçına kalacak gibi. Umudumuzu kesinlikle kaybetmiş değiliz. Genç kardeşlerimiz yarışı devam ettirecek” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Kavacıkspor’da Yelkenspor şanssızlığı
Önceki Kavacıkspor’da Yelkenspor şanssızlığı
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı