Siyaset

Çubuklu Derneği’nden, 'Hayırlı Olsun'

Çubuklu Derneği’nden, 'Hayırlı Olsun'
2014.08.19 00:00
| | |
17953

Çubuklu Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği, AK Parti İçe Başkanı Adem Sefer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer konuklarına yakın ilgi gösterirken, Dernek yöneticilerinin, bölgenin sorunlarını anlatan sinevizyonun ardından sorunları bildiklerini kaydetti.

Çubuklu Dernek Başkanı Erdem Çelik, İlçe Başkanı Adem Sefer’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak bir konuşma yaptı.

Erdem Çelik; “Beykoz’a hizmet etmek için var olduğunuzu biliyoruz. Onun içinde sizi yürekten kutluyoruz. Dernek olarak sorunlarımız var. Sorunlarımızın başında ise, Nazım Tur Caddesi’nin genişletilmesi var. Bu konuda çok mağduruz ve bir çocuk parkımız bile yok. Bunun için sizin desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

Beykoz’un sorunlarını her yerde dile getirildiğini belirten AK Parti İçe Başkanı Adem Sefer;“Bu istekleriniz bizim bilgi dahilimizde. Bu konuyla ilgili mahalle birimlerimiz bu sorunu bize iletti. Nazım Tur Caddesi’nin genişletilmesi ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Park konusuna gelince bizler yer bulma konusunda sıkıntı çekiyoruz. Sizler bize yer gösterin bizlerde hemen yapalım.” ifadelerini kullandı.

Bu sorunların aşılacağını ve güzel bir Beykoz yaratacaklarını söyleyen Adem Sefer;“Beykoz’un sit alanı olmasından dolayı şuan elimiz kolumuz bağlı durumda. Ama bu sorunları aşacağız. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Belediyemiz hazine yerlerini istemekten vazgeçti. Belediyenin vazgeçme sebebi ise, Bizlere diyorlar ki evleri yıkın ve arsayı sahibine satın. Bu tabiki mümkün değil ödemeler için elimizden gelen imkanları kullanacağız. İnsanların kolaylıkla ödeyebileceği şartları oluşturacağız. Bundan şüpheniz olmasın.” şeklinde konuştu.

Adem Sefer konuşmasının sonunda, Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı bulunan Çubuklu Diş Hastanesi’nin bundan böyle Beykoz’a bağlandığının müjdesini verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Çubuklu, Erdem Çelik, Adem Sefer

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"