Çubuklu’dan bir kartal havalandı

  • Güncelleme: 01.03.2015 14:38
  • Okunma: 8425 kez
  • Yorum: 0
İlçemizde altyapı takımlarının başarısı ve buradan çıkardığı futbolcular ile dikkatleri çekmesi bilen bir kulüp Çubukluspor...
Çubuklu’dan bir kartal havalandı

Alt kademe müsabakalarında geçen 2 senenin ilçemizdeki en başarılı kulübü olarak nitelendirilmekte idi mor-sarılı ekip... Ve Çubukluspor'dan bir yetenekli, geleceğin parlak ismini Karakartal kaptı! 1997 Doğumlu ve U-16 takım kaptan olan, Beytullah Ayduvan'da bundan sonra Beşiktaş Kulübü saflarına katıldı.

Yaklaşık 2 sezondur takip edilen yetenekli futbolcu için bu kez ciddi bir atak yapan Beşiktaş işi resmiyete dökerek geleceği parlak futbolcuyu kadrosuna dahil etti.

Çubukluspor böylece son yıllarda Beşiktaş'a 4. genç ismini de vermiş oldu. Daha önce de aynı yaş kategorisinden yani 1997 doğumlu Oğuzhan ve Gökhan Can Şen'den sonra Beytullah Ayduvan'da siyah-beyazlı takım kadrosunda buluşmuş oldu.

9 yaşından beri Çubukluspor takımında yer alan Beytullah, başta transferine onay veren Çubuklu Spor Kulübü Yönetimine ve bu ana kadar kendi üzerinde emekleri olan Zafer Keleş, İskender Közen, Kadir Gemici ve Ramazan Sökmez hocalarına teşekkür etti.

Beytullah, Beşiktaş takımında Beykoz ilçesini ve dolayısı ile Çubuklu semtini başarı ile temsil edebilmek için çalışacağını söyledi.

Çubukluspor'dan Beşiktaş takımına geçen sezon bitiminde Doğukan Çetin A2 Takımına transfer olmuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz