Yaşam

Çubuklu Beşevler zifiri karanlık

Çubuklu Beşevler zifiri karanlık
05.12.2015 15:07
| | |
5115

Geçtiğimiz günlerde lodos nedeniyle bir evin çatısının uçmasıyla gündeme gelen Çubuklu Beşevler bu kez de sokak lambalarıyla nedeniyle mağdur.

Geçtiğimiz günlerde lodos nedeniyle bir evin çatısının uçmasıyla gündeme gelen Çubuklu Beşevler Nazım Tur Caddesi bu kez de sokak lambalarının yanmıyor olmasıyla mağdur.

Nazım Tur Caddesi üzerinde bulunan sokak lambalarının arıza nedeniyle uzun süredir yanmamasından  dolayı sıkıntılı olduğunu söyleyen vatandaşlar, “sokaklarda yürünmüyor, karanlıkta insan tedirgin oluyor” şeklinde dert yandı.

Özellikle sabahın erken saatlerinde ve gece saatlerinde caddenin çok karanlık olması okula gidiş ve gelişlerde ailelere ve öğrencilere büyük bir sıkıntı yaşattığını belirten bölge halkı, bu sorunun bir an önce çözülmesi için yetkililerden yardım bekliyor.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Çubuklu Mahallesi Muhtarı Sayın Hüsnü Kolcu, "Bu konuda bende dertliyim… Bu konuyu yetkililere ileteli uzun süre oldu… Buna rağmen sorunun giderilmemesine bir anlam veremiyorum. Bu sorun bir an önce çözülmeli ve vatandaşın tedirginliği giderilmeli" diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Çubuklu, beşevler, Nazım Tur Caddesi, Sokak Lambaları, Elektrik, kesik, Arıza, Hüsnü Kolcu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"