Cübbeli Ahmet'ten Beykoz'da Giresunspor tepkisi

  • Güncelleme: 10.05.2021 00:03
  • Okunma: 38763 kez
  • Yorum: 2
Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Giresunspor'un üst lige çıkmasını Beykoz'da silahlarla kutlayanlara tepki gösterdi.
Cübbeli Ahmet'ten Beykoz'da Giresunspor tepkisi

GZT Giresunspor, Tuzlaspor'u 2-1 yenerek Süper Lig'e çıktı. Yaşanan bu gelişme sonrası Beykoz'da pandemi kısıtlamalarına rağmen kuralları ihlal eden vatandaşlar, arabalarıyla sokaklara çıkarak kutlama yaptı, silahlarla ateş edilmesi tepki çekti. 

Bu duruma Beykoz'da ikamet eden Cübbeli Ahmet adıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü de kayıtsız kalmayarak tepkisi dile getirdi.

Ünlü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "bende zannettim ki cennet müjdesi almış da seviniyorlar" ifadelerini kullandı.

Beykoz'u bizim mıntıka olarak nitelendiren Ahmet Mahmut Ünlü, şunları kaydetti:

"Her taraftan silah sesleri duyunca merak ettim ve “Ne oluyor?” diye sordum. Meğer Giresunspor 1. lige çıkmış. Bizim bulunduğumuz Beykoz mıntıkası da Giresunlularla dolu olduğu için tezâhürat yapıyorlarmış. Ben de sandım ki cennet müjdesi almış da seviniyorlar ama Allah dünyada sevindirdiği gibi hemşerilerimi ahirette de sevindirsin"

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Cübbeli Ahmet, Giresunspor

Yorumlar (2 Yorum)

Ahmet (1 ay önce)

Ulan sen türk deyilsin yaşadığın ülkendeki müslüman gecinen keci sakallılara karış sen ordan burya burnunu sokma herşeye totoş

Naciye (1 ay önce)

ALLAH CC Hidayete doğruluğa yönelirsin bizleri seni Bir Âlime İlım Ehline karşı sözlerine kelimelerine dikkat et Aklını başına Al saygılı ol hürmet et Asıl boş ve cahil olan sensin bizleriz hakikatlerden doğrulardan haberin yok senin kimin boş Anlamsız ve günahkar olduğu ALLAH CC Terazisinde bellidir

Yorum Yaz