Coşkun Tosun Beykoz'da kaleyi içten fethetti

  • Güncelleme: 20.02.2019 14:41
  • Okunma: 7891 kez
  • Yorum: 0
Seçim çalışmaları kapsamında yoğun günler geçiren Cumhuriyet Halk Partisi, Beykoz’da kadınların gücünü arkasına aldı.
Coşkun Tosun Beykoz'da kaleyi içten fethetti

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un seçim ofisinde bir araya gelen kadınlar, bu seçimin lokomotifi olacaklarının sözünü vererek “Çok çalışacağız ve Beykoz’da ‘Martın Sonu Bahar’ olacak” dediler.

Coşkun Tosun’un eşi Nurgül Tosun’un ev sahipliğinde düzenlenen Kadınların Birlik ve Beraberliği Kahvaltısında buluşan Beykozlu kadınlar, bu seçimin sadece Beykoz’un değil İstanbul’un hatta bütün Türkiye’nin kaderini değiştireceğinin altını çizdiler.

Beykozlu kadınlarla geçmişten bu yana güçlü bağları olan CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) Başkanı Gülay Demirel, seçimi kazanacaklarına olan inançlarının tam olduğunu vurgulayarak, “Kadınlar ne kadar hayatın içinde olursa hayat, özellikle de siyaset o kadar temiz, disiplinli ve adil olur. Bizler CHP’li kadınlar olarak Beykoz’daki tüm kadınlara kucak açtık. Onların ihtiyaçları, çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusundan yepyeni projeler geliştirdik.” dedi.

Kahvaltının ardından birlik ve beraberliği amaçlayan sohbete katılım sağlayan Beykozlu kadınlar, seçim süresince uygulanacak stratejileri dikkatle dinlediler. Mahalle mahalle, sokak sokak çalışmanın önemine değinilen sohbette, kadınların özellikle nelere dikkat etmeleri gerektiğinin altı çizildi.

Zaman kaybetmeden çalışmaların devam etmesi gerektiği vurgulanan toplantıda, kadınların seçim çalışmalarında aktif görev almak istemeleri, CHP örgütünde büyük bir memnuniyet yarattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Coşkun Tosun, Beykoz, CHP, Nurgül Tosun

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz