Coşkun Tosun Beykoz’da her an her yerde

  • Güncelleme: 05.03.2019 18:34
  • Okunma: 5733 kez
  • Yorum: 1
Sabah işe gitmek için Kavacık’da durağa gelenler, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un sürpriz ikramlarıyla karşılaştılar.
Coşkun Tosun Beykoz’da her an her yerde

Saat 06.00 sularında Kavacık Mezarlığı’nın hemen yanındaki otobüs duraklarına gelen yolcular, o saatte karşılarında Coşkun Tosun’u görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yolculara kendi elleriyle yüzlerce simit ve meyve suyu ikram eden Tosun, herkese hayırlı işler dilerken ikramlara teşekkür eden yolcular da duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Özellikle öğrenciler ile yakından ilgilenen Coşkun Tosun, hem ailelerin hem de gençlerin mevcut ekonomik kriz ve hayat pahalılığından en çok etkilenen kitle olduğu belirtti. Tosun, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim gözbebeklerimiz. Onların daha iyi imkânlara yetişmeleri ve eğitim almaları için önceliğimiz ailelerine ve tabii mezun olduklarında da onlara istihdam sağlayacak alanları tesis etmektir. İddiamız şu, Beykozlu Beykoz’da çalışacak, Beykoz’da yaşayacak. Tüm çabalarımız bu yönde.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Coşkun Tosun, CHP, Beykoz

Yorumlar (1 Yorum)

Dilek (1 yıl önce)

beykozu kalkindaracak seyler yapin, örneğin o kapattığınız deri kundurayi onarip tekrar acin ya da müze yapin. gençler gitsin calissin. her yerde fastfood dükkanları var. bundan daha ileri düşünemiyor musunuz? Ulaşıma da bir el atsanız. Milletin evinin yakininda metro var biz de anca eski içi havasız otobüsler var.. metrobüs isteriz

Yorum Yaz