Coşkun Tosun Beykoz’a mahcup olmak istemiyor

  • 15.02.2019 22:18
  • Güncelleme: 15.02.2019 22:20
  • Okunma: 5177 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, başladığı seçim çalışmalarına gerek protokol gerekse seçmen ziyaretleri ile devam ediyor.
Coşkun Tosun Beykoz’a mahcup olmak istemiyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya ve Kaymakamlık çalışanlarına nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Tosun’a, CHP meclis üyesi ve aday adayı Gülay Demirel de eşlik etti.

Tosun aynı gün, Paşabahçe Mahallesi’nin ardından Beykoz’un önemli mahalleleri arasında olan Soğuksu Mahallesinde seçim çalışması yaptı. Burada yoğun ilgiyle karşılanan CHP adayı Coşkun Tosun, “kampanya süresince Beykoz’da sıkılmadık el bırakmayacağım” dedi.

Temaslarına Soğuksu Meydanı’ndan başlayan Coşkun Tosun, yol boyunca hem mahalle sakinleri hem de mahalle esnafının sorunlarını dinleyerek kendilerine bu sorunları çözecek projelerden bahsetti.

Daha sonra Soğuksu Pazarı’na da giden Tosun ve beraberindeki CHP heyeti, burada da pazar esnafı ve alış veriş yapmakta olan halkın taleplerini not alarak kendilerine destek olmalarını istediler.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz