Siyaset

Coşkun Tosun Beykoz’a mahcup olmak istemiyor

Coşkun Tosun Beykoz’a mahcup olmak istemiyor
15.02.2019 22:18
| | |
2835

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, başladığı seçim çalışmalarına gerek protokol gerekse seçmen ziyaretleri ile devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya ve Kaymakamlık çalışanlarına nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Tosun’a, CHP meclis üyesi ve aday adayı Gülay Demirel de eşlik etti.

Tosun aynı gün, Paşabahçe Mahallesi’nin ardından Beykoz’un önemli mahalleleri arasında olan Soğuksu Mahallesinde seçim çalışması yaptı. Burada yoğun ilgiyle karşılanan CHP adayı Coşkun Tosun, “kampanya süresince Beykoz’da sıkılmadık el bırakmayacağım” dedi.

Temaslarına Soğuksu Meydanı’ndan başlayan Coşkun Tosun, yol boyunca hem mahalle sakinleri hem de mahalle esnafının sorunlarını dinleyerek kendilerine bu sorunları çözecek projelerden bahsetti.

Daha sonra Soğuksu Pazarı’na da giden Tosun ve beraberindeki CHP heyeti, burada da pazar esnafı ve alış veriş yapmakta olan halkın taleplerini not alarak kendilerine destek olmalarını istediler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Coşkun Tosun, CHP Beykoz Adayı, Soğuksu Mahallesi, Ahmet Katırcı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"