Coşkun Tosun, BEDES’li kadınların oyununu izledi

  • Güncelleme: 23.02.2019 18:51
  • Okunma: 8751 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, BEDES’li kadınların Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde sahnelediği tiyatro oyunu izledi.
Coşkun Tosun, BEDES’li kadınların oyununu izledi

Yaptıkları çalışmalarla bugüne değin pek çok çocuğun hayatına dokunan Beykoz Eğitime Destek Derneği’nin (BEDES)gönüllü kadınları, Beykoz Belediyesi Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde sergiledikleri performansla büyük beğeni topladılar.

“Kadının Adı” adlı oyunu güncelleyerek seyirci ile buluşturan ekip, her zaman olduğu gibi oyundan kazandıkları tüm geliri, BEDES’in ürettiği projeler vasıtasıyla yine çocuklara aktaracak.

Yoğun bir ilginin olduğu oyunu izlemeye gelenler arasında Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun ve eşi Nurgül Tosun’da vardı.

Oyun sonunda BEDES Başkanı Gülay Demirel tarafından sahneye davet edilen Tosun çifti, oyunu sergileyen BEDES’li kadınları tebrik ettiler. Daha sonra kısa bir açıklama yapan Coşkun Tosun, “Hiçbir karşılık beklemeden yıllardır çocuklar için sahne tozunu yutan ve adeta profesyonel birer oyuncu haline gelen değerli kadınlarımızı yürekten tebrik ediyorum. Bugün burada bizleri hem keyiflendirdiler hem de emeklerinin karşılığı olarak çocuklarımız için yine yeni kaynaklar yarattılar. İnşallah seçimden sonra göreve geldiğimizde, kendileriyle yepyeni ve daha verimli projelere birlikte imza atacağız.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: BEDES; Coşkun Tosun, CHP, Gülay Demirel