Coşkun Okur güven tazeledi

  • 0
  • 10410
Coşkun Okur güven tazeledi
Coşkun Okur güven tazeledi
Coşkun Okur güven tazeledi

Coşkun Okur Başkanlığındaki Paşabahçe Spor Kulübü Yönetimi’nde yaşanan dört istifanın ardından yeni bir kongre yapılması gündeme gelmişti.

Paşabahçespor Tesisleri’nde gerçekleşen Olağanüstü Kongrenin ardından Coşkun Okur yönetime yaptığı yeni takviyeler ile yoluna devam etme düşüncesini perçinledi.

Kongrede Divan Başkanlığına Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Abdullah Yümsel seçilirken Başkan Vekilliğini Mustafa Pekgüler ve Kâtip Üyeliğini ise Cevdet Taşkıran yaptı. Kongre sürecinin gerektirdiği prosedür maddelerinin ardından söz alan Coşkun Okur, Paşabahçespor'u büyük hedefleri olan bir kulüp haline getirebilmek için var güçleri ile çalışacaklarının sözünü verdi. " Yönetimimize aldığımız arkadaşlar ile güçlendik, hedefe daha da kilitlendik. Öncelikli hedefimiz futbolda Süper Amatör Lig Play-Off grubuna kalabilmek ardından buradan Bölgesel Amatör Lig ve Profesyonel Liglere uzanacak başarılar elde edebilmek." diye konuştu.

Kongrede konuşan bir önceki dönem Kulüp Başkanı Haldun Soytürk ise kendi dönemlerinde çok zor şartlarda kulübü temsil edip bir hayli mesafe kat edildiğini söylerken, "Coşkun Okur Başkanlığındaki yönetim bizden aldığı bayrağı inanıyorum ki daha da yükseğe çıkaracak. Bizlerde bu durum ile gurur yaşayacağız. Hepimiz yönetime destek olmalıyız" şeklinde konuştu.

Paşabahçespor'da Kongre sonunda belirlenen yeni yönetim şu isimlerden oluştu;

Coşkun Okur
Adem Çalışkan
Ünal Kuyucu
Harun Kır
Mehmet Necmi İlci
Osman Kazım Önerbay
Yalçın Öniş
Fikret Karakuş
Bülent Öztürk

Yönetim Kurulu Yedek Listesinde ise;
İsmail Ofluoğlu
Emre Cat
M.Emin Yılmaz
İhsan Eken
Cihan Karaman

Spor Servisi

Beykoz kızlarından farklı galibiyet: 0 - 3
Önceki Beykoz kızlarından farklı galibiyet: 0 - 3
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz